Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Veiksminieki izlozē iegūst 5000 eiro

Foto: No “Facebook”

Sākot jau ar oktobri, ik nedēļu “Latvijas Loto” izlozē vienu Latvijas Olimpiskās komitejas projekta “Sporto visa klase” skolu, kura saņems 5000 eiro sporta dzīves uzlabošanai. Starp veiksminiecēm ir arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts “Sporto visa klase” īsteno Latvijas Olimpiskās komitejas misiju – Olimpiskās kustības ideālu un Latvijas sportistu augsto sasniegumu vērtību nostiprināšanu sabiedrībā, ieinteresējot bērnus un jauniešus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, uzlabojot skolēnu veselību un viņu dzīves kvalitāti. Taču, ņemot vērā Covid-19 riskus, projekta gaitā dalībniekiem tiek prioritāri nodrošinātas sporta nodarbības svaigā gaisā, pilnveidojot iesaistīto skolēnu vispārējo fizisko sagatavotību, kā arī sniedzot motivāciju nodarboties ar sportu. “Sporto visa klase” dalībnieki ir izglītības iestāžu 2., 3., 4., 5. un 6. klašu skolēni.

Lai noskaidrotu, vai valcēnieši jau ir saņēmuši šos piecus tūkstošus eiro, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar direktori Lilitu Kreicbergu. Viņa stāsta, ka nauda vēl nav saņemta, tā būs 2022. gada februārī. Veicot pedagogu aptauju, ir izlemts, kādas aktuāli nepieciešamās lietas tiks iegādātas sporta stundu vajadzībām. Viena no tām būs skaņu iekārta, kas nepieciešama āra nodarbībām. Direktore sola aicināt “Ziemeļlatviju” uz tikšanos pēc tam, kad visu iegādāsies un sāks izmantot.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.