Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Veikala “Maxima” Valkā rekonstrukcija ilgs līdz decembra vidum

Nav nekāds noslēpums, ka ikdienā daudzi iedzīvotāji Valkā iepērkas veikalā “Maxima”. Parādoties informācijai, ka veikals tiek slēgts rekonstrukcijas dēļ, cilvēki ir satraukušies, kad atkal varēs iepirkties iecienītajā veikalā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai to noskaidrotu, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāju Lauru Bagāto. Viņa informē, ka jau trešo gadu “Maxima Latvija” savā veikalu tīklā visā Latvijā ievieš jaunu veikala formātu konceptu. Turpinot attīstīt un pielāgot “Maxima” veikalus vienotajam konceptam, arī veikals Valkā gatavojas piedzīvot pārmaiņas.

“Veikals tiek slēgts uz rekonstrukciju svētdien, 1. oktobrī, lai jau decembra vidū, tieši pirms gatavošanās svētkiem, atkal vērtu durvis saviem klientiem jaunā izskatā. Rekonstrukcijas laikā tiks paplašinātas telpas, īpašu uzmanību pievēršot augļu un dārzeņu, kā arī svaigās pārtikas zonām, nodrošinātas jaunas iekārtas, piemēram, saldētavas, kā arī papildus izremontētas un paplašinātas tehniskās telpas darbinieku ērtībām,” vēsta L. Bagātā.

Savukārt veikala darbinieki rekonstrukcijas laikā dosies jau sen plānotos ikgadējos atvaļinājumos, kā arī palīdzēs darbos “Maxima” veikalos citās pilsētās. Jau decembra sākumā darbinieki tiks aicināti piedalīties Valkas veikala pārveidē, rūpējoties par to, lai, sagaidot klientus atvēršanās dienā, veikala telpas būtu pārskatāmas, skaisti sakārtotas un preces izvietotas tām paredzētajās vietās. Dalība rekonstrukcijā un veikala pārveidē ļaus darbiniekiem aprast ar jauno izkārtojumu, lai jautājumu gadījumā varētu palīdzēt iecienītās ikdienas preces atrast arī klientiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Bagātā skaidro, ka jaunā koncepta veikali ir pielāgoti apmeklētāju ērtībām, paredzot plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu. Koncepts arī paredz, ka veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē.

Papildu tam tiek ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.

“Maxima” sola, ka arī esošais sortiments tiks pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saprotams, ka, uz laiku slēdzot veikalu “Maxima”, pircēji meklēs citas iepirkšanās vietas. Valkā otrs lielākais mazumtirdzniecības tīkla veikals pilsētas centrā ir “top!”. SIA “Madara ’89” mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs skaidro, ka uzņēmums reaģēs uz tiem apstākļiem, kas tūlīt radīsies.

“Tas attieksies gan uz preču pasūtījuma palielināšanu, gan apgrozījuma pieaugumu, gan arī, iespējams, uz laiku algosim vēl kādu veikala darbinieku. Attiecīgi pieprasījumam jāpieaug mūsu preču pasūtījumam. Tas attiecas arī uz pieaugošo pieprasījumu pēc maizes. Ja šajā laikā pie mums atnāks daudz vairāk pircēju, tad ar to ir jārēķinās. Jautājums, vai pie mums atnāks visi veikala “Maxima” pircēji. Droši vien, ka ne. Iespējams, kāda puse “Maxima” apmeklētāju pie mums iepirksies,” spriež S. Muižarājs.

Valkas centrā pircējiem ir pie­ejams arī veikals “Oļupe”. Tā vadītāja Inga Boša “Ziemeļlatvijai” atzīst, ka jau šonedēļ ir jūtams, ka veikalā iepērkas vairāk cilvēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rēķinos, ka turpmāk pie mums iepirksies vairāk pircēju. To, cik daudz pieaugs pircēju skaits un augs pieprasījums pēc ikdienas pārtikas precēm, konkrēti jutīsim nākamnedēļ,” spriež I. Boša.

Jāpiebilst, ka daļa valcēniešu pēc ikdienas pārtikas dodas arī pāri robežai uz igauņu lielveikaliem, kur maizes un piena produktu cenas, salīdzinot ar Latvijas veikalu cenām, joprojām ir nedaudz zemākas. Taču ir pircēji, īpaši seniori, kuri vairs nevar kājām tik tālu aiziet, tāpēc viņiem jāiztiek ar Valkas veikalu piedāvājumu.

Jārēķinās arī, ka kopā ar “Maximu” būs slēgts depozīta pudeļu nodošanas taromāts Raiņa ielā 7.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.