“VEF BA Valkā” zaudējums Līvānos

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē otrdien, 1.martā, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas viesos ar 70:93 (19:21, 19:24, 17:26, 15:22) viesos piekāpās BK “Līvāni” basketbolistiem.

Puslīdz līdzīga cīņa valcēniešiem padevās pirmajās divās ceturtdaļās. Laukuma saimnieki ātri izvirzījās vadībā, tomēr līdz ceturtdaļas beigām valcēnieši samazināja deficītu līdz -2. Otrajā ceturtdaļā pa laikam viesiem izdevās pietuvoties līdz -4 punktiem, tomēr spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar deficītu jau -7 punkti. Spēles otrajā pusē laukuma saimnieku savu pārsvaru audzēja, kas spēles beigās summējās uzvarā ar +23 punktiem.

Valkas komandā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Markuss Kudrjavcevs, 13 punktus guva Daniels Minajevs, 10 punkti Renāram Šimpermanim, Ņikita Kuzņecovs zem groziem izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Pēc šīs spēles “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” austrumu zonas turnīra tabulā “VEF basketbola akadēmija Valkā” ar 20 punktiem 11 komandu konkurencē ieņem astoto vietu.

Nākamo spēli  valcēnieši aizvadīs piektdien, 4.martā, kad viesos tiksies ar “Valmiera Glass – 2” komandu.