“VEF BA Valkā” revanšējas “Līvāniem”

Uzvaru “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē trešdien, 9.martā, izcīnīja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas savā laukumā ar 92:81 (16:13, 24:26, 29:14, 23:28) pārspēja BK “Līvāni” vienību, tādējādi revanšējoties par zaudējumu viesos.

Spēles liktenis izšķīrās trešajā ceturtdaļā, kurā valcēnieši spēja veikt izrāvienu, ceturtdaļā uzvarot ar +15 punktiem, kas pēc trim ceturtdaļām deva pārsvaru ar +16, ko viesiem pēdējā spēles daļā izdevās nedaudz sadeldēt, tomēr visā spēlē Valka uzvarēja ar drošiem +11 punktiem.

Valcēniešu rindās pa 20 punktiem guva Daniels Minajevs un Noels Enrijs Slivackis, ar 15 punktiem izcēlās Sandis Simsons, 14 punkti un 11 atlēkušās bumbas Elvja Šuktera kontā.

Pēc 16 spēlēm “VEF basketbola akadēmija Valkā” ar 21 punktu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” austrumu zonas turnīra tabulā 11 komandu konkurencē ieņem astoto vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs piektdien, 11.martā, kad savā laukumā tiksies ar BK “Ogre”/BS “Ogre”. Spēles sākums pulksten 19:00