“VEF BA Valkā” otrā uzvara pēc kārtas

Uzvaru “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 9.decembrī, izcīnīja “VEF basketbola akadēmijas Valkā” komanda, kas savā laukumā ar 81:79 (16:17, 19:20, 20:21, 26:21) pārspēja “DSN/KPBA” vienību.

Visas spēles gaitā starp komandām ritēja sīva spēkošanās, te vienai, te otrai vienībai pārņemot vadību, tomēr katrā no pirmajām trijām ceturtdaļām ar viena punkta pārsvaru pārāki bija viesi, pēdējo ceturtdaļu iesākot ar trīs punktu deficītu valcēniešiem – 55:58.

Pēdējās spēles desmit minūtes Valkas vienība sāka, pārņemot vadību, tomēr pēc divarpus minūtēm viesi rezultātu izlīdzināja – 64:64, pēc kā iedzinējos nonāca jau valcēnieši, kas pretinieku neatlaida tālāk par trim punktiem. Kad līdz spēles beigām bija atlikusi minūte un 43 sekundes, Jāņa Butāna vadītā komanda izvirzījās vadībā, pēc kā pretiniekus tuvāk par vienu punkta starpību vairs nepielaida. Spēles beigu sirēnai skanot, valcēniešiem uzvara ar +2 punktiem – 81:79.

Šī Valkas vienībai bija otrā uzvara pēc kārtas, 2.decembrī “VEF BA Valkā” viesos ar 93:89 pārspēja Rīgas Tehniskās universitātes komandu.

Uzvarā pār “DNS/KPBA” valcēniešu rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Elvis Šukteris, 20 punkti Renāram Šimpermanim, 16 punktus guva Jaroslavs Pivovars, ar 14 punktiem atzīmējās Ilja Upirs.

Šī uzvara palīdzēja Valkas komandai “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” turnīra tabulā apdzīt “DSN/KPBA” vienību un ar 12 punktiem 10 komandu konkurencē pakāpties uz astoto vietu.

Nākamo spēli “VEF basketbola akadēmija Valkā” aizvadīs 16.decembrī, kad savā laukumā pulksten 20 uzņems “RSU/VEF Rīga”, kas tabulā atrodas otrajā pozīcijā. Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē 13.oktobrī valcēnieši rīdziniekiem viesos piekāpās ar 65:79. Komandas šosezon tikās arī Latvijas kausa izcīņas otrajā kārtā, kurā “RSU/VEF Rīga” Valkas vienību divu spēļu summā pārspēja ar 166:111, pirmajā spēlē Valkā uzvarot ar 81:64, atbildes spēlē Rīgā – ar 85:47.