Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vecāku diena Smiltenes tehnikumā

FOTO: Baiba Vahere

Piektdien, 2. februārī, Smiltenes tehnikumā bija Vecāku diena, kurā uz skolu tika aicināti audzēkņu vecāki. Viņi varēja būt klāt savu jauniešu mācību stundās, satikt kursa audzinātāju, parunāties ar dienesta viesnīcas un dažādu mācību priekšmetu skolotājiem, noskatīties tehnikuma pašdarbības kolektīvu sniegto koncertu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecākiem priekšnesumus sniedza jauniešu koris “Triole” (diriģente Baiba Žēbina, koncertmeistare Inga Strazdiņa), deju kolektīvs “Amatnieki” (vadītāja Anda Kalniņa), amatierteātra “Dramis” dalībnieki (amatierteātra režisore Anita Bērziņa) un vokāli instrumentālā grupa “Dreamers” (tulk. “Sapņotāji”, vadītājs Guntars Mednis), kurai šī bija pirmā uzstāšanās.

Daudzi vecāki, neraugoties uz to, ka 2. februāris bija darba diena, labprāt izmantoja iespēju būt klāt savu jauniešu ikdienā. Jo tikai tā var vislabāk izjust skolā valdošo gaisotni, apzināt problēmas un rast tām risinājumu. Vairāki tehnikuma audzēkņi jau pilngadīgi, taču saviem vecākiem viņi vienmēr paliks bērni un tikai, citam citu atbalstot, esot kopā, var uzturēt saikni, kas tik būtiska visa mūža garumā. Tiem, kuriem nevarēja atbraukt vecāki, bija ieradušies vecvecāki, vecākie brāļi un māsas, onkuļi, tantes. Dažiem tā bija patīkama atgriešanā savā skolā, līdzi ņemot jaunākos bērnus, kuri vēl tikai plāno mācīties Smiltenes tehnikumā.

Skolā valdīja ģimeniski sirsnīga atmosfēra un bija patiess prieks par kuplo tehnikuma saimi, kas prot turēties kopā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Smiltenes tehnikuma vārdā atļaujiet jums pateikt paldies, ka šie “pumpuriņi” Smiltenes tehnikumu var saukt par savām otrajām mājām, ka mūsu skola var viņiem palīdzēt augt gan akadēmiski, gan profesionāli, gan arī garīgi,” klātesošos uzrunāja tehnikuma direktors Rolands Aģis. “Nemanot mums tehnikumā ir iedzīvojusies tradīcija – paveikt ko unikālu, tādēļ ļaujiet mums pačukstēt, ka ar šo mēnesi veterinārmedicīnas nodaļas divas sekmīgākās jaunietes – Elīza Bērziņa un Ita Adrija Bērziņa – saņems pirmās stipendijas no mūsu sadarbības partneriem – a/s “Dimedium”. Līdz mācību gada beigām viņas katru mēnesi saņems 150 eiro lielu stipendiju. Jau vistuvākajā laikā līdzīgas stipendijas plānots piešķirt arī diviem būvniecības nozares studentiem.

18.aprīlī Smiltenes tehnikumā notiks Informācijas diena, tā ka visi interesenti laipni aicināti! Bet jūlijā gaidīsim jauno audzēkņu pieteikumus Smiltenes tehnikumā. Paldies vecāki, ka šodien atradāt laiku būt kopā ar mums!”

Baiba Vahere

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.