Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes Vecajā parkā atklās āra lasītavas plauktu

Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto: pinterest.com

10.jūnijā plkst.10.30 Smiltenes pilsētas Vecajā parkā piknika zonā (vietā ar galdiņiem) Smiltenes novada pašvaldība un Smiltenes bibliotēka  atklās āra lasītavas plauktu, kas izgatavots Smiltenes novada pašvaldības Pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2022.gadam projekta “Green Palette” (Zaļā Palete) ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklāšanas pasākumā laipni aicinām piedalīties ikvienu, īpaši gaidīsim ģimenes ar bērniem! Varēsiet klausīties un dziedāt līdz Blomes bērnu vokālajam ansamblim “Varavīksne”, spēlēt spēles, piedalīties Dabas aizsardzības pārvaldes meistarklasē “Nosaki zivs vecumu, to zivij nejautājot” un citās. Būs arī sejiņu apgleznošanas darbnīca un balviņas, kā arī ieliksim lasītavas plauktā pirmās grāmatas.

Turpmāk plauktā ievietosim grāmatas un žurnālus, kuras nav bibliotēkas uzskaitē. Tās ikviens varēs lasīt gan uz vietas, gan ņemt uz mājām. Izlasīto grāmatu varēs nest atpakaļ vai atstāt sev.

Līdz ar plaukta ierīkošanu, esam radījuši  arī iespēju iedzīvotājiem dalīties ar jau izlasītām grāmatām un iemainīt tās pret kādu citu – varbūt sen kārotu iespieddarbu. Tāpēc aicinām arī Tevi piedalīties plaukta satura veidošanā. Liec droši plauktā kādu savu grāmatu no personīgās bibliotēkas, kas tev pašam vairs nav nepieciešama, un paņem no tā to, kas Tevi interesē. Noteikumi ir vienkārši – grāmatām jābūt vien tīrām un kārtīgām. Dosim grāmatām vēl vienu dzīvi! Ikdienā par āra lasītavas grāmatu plaukta krājumu rūpēsies Smiltenes bibliotēka, telefons 26449145.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mūsu mērķis ir veidot pievilcīgu atpūtas vietu Vecajā parkā, rosinot laiku pavadīt saturīgi,

apvienojot pastaigu ar literatūras lasīšanu svaigā gaisā un sakoptā vidē. Izmanto iespēju apsēsties, baudīt sauli, svaigu gaisu un pašķirstīt žurnālus vai palasīt grāmatu brīvā dabā Vecajā parkā! Saudzē izveidoto! Ja redzi nekārtības plauktā – sakārto!

Lai vairojas lasītprieks!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklāšanas pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Informāciju sagatavoja: Inta Mežule, Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.