Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Varmācībā un seksuālā izmantošanā cietušie vairs nebaidās runāt par notikušo

Kopumā situācija Vidzemes reģionā ir droša, taču policijas redzeslokā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nonāk vairāk varmāku. Vairāk ir arī par bērnu seksuālo izmantošanu uzsākto kriminālprocesu. Izplatās narkotisko vielu nelegāla aprite.
Nesen tiekoties ar Vidzemes reģiona medijiem un informējot par 2023. gada darba rezultātiem, izplatītākajiem likumpārkāpumiem un pašreizējām aktualitātēm, arī uz šiem noziedzīgajiem nodarījumiem norādīja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vadība.
Pret varmākām nulle tolerances
Kopumā Vidzemes reģionā ir vērojama tendence palielināties to kriminālprocesu skaitam, kas ir uzsākti par draudiem izdarīt slepkavību (22 uzsākti kriminālprocesi – 2023. gadā) vai vajāšanu (trīs – 2023. gadā), vai nolēmuma par aizsardzību pret vardarbību nepildīšanu (77 – 2023. gadā).
Tas noticis pēc “Rusiņa gadījuma”, skaidro VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Armands Āboliņš.
Atgādinām, ka 2023. gada pavasarī Jēkabpils pusē varmāka Leons Rusiņš nogalināja ilgstoši vajāto dzīvesbiedri, jaunu sievieti viņu bērna un sievietes mammas acu priekšā, slepkava nav atrasts joprojām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.