Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Variņu pamatskolā realizēts projekts “Kopā mēs varam”

Publicitātes foto.

Sadarbībā ar Variņu pamatskolas audzēkņiem, skolotājiem noslēdzām projekta ‘’Kopā mēs varam’’ izpildi. Janvāra mēnesī skolēni iepazina aktiermākslu, tās daudzveidību un radošās izpausmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Variņu pamatskolā viesojās aktieris, aktiermākslas pasniedzējs Normunds Bērzs. Viņš skolēnus iepazīstināja ar savu pieredzi aktiera karjerā, kā arī dalījās stāstos ar situācijām, kurās aktieri asociē sevi atveidojot personāžu. Viņš atbildēja uz visiem audzēkņu jautājumiem un stāstīja par savu pašreizējo nodarbošanos. Bērni novērtēja Normunda vienkāršību un  uzmanību pret klausītājiem.

Skolā viesojās arī Gulbenes improvizācijas teātra dalībnieks. Skolēni piedalījās treniņā, kurā tika mācīts, kā radoši strādāt ar sevi, lai palīdzētu pārvarēt kautrību un sniegtu iespēju iepazīt katra paša iekšējo pasauli. Tā bija lieliska iespēja pilnveidot komunikācijas prasmes un iepazīt skatuves mākslu, kas pieprasa domāt ātri un radoši.

Publicitātes foto.

Projekta “Kopā mēs varam!” realizācija janvāra mēnesī norisinājās klātienē – ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus!

Informāciju sagatavoja: Arita Brikmane, “Variņu pamatskolas atbalsta un attīstības biedrības” valdes locekle, projekta vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.