Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Varēs uzzināt par briežu medībām un novērtēt trofejas

Šādi izskatās ar zelta medaļu novērtēti staltbrieža ragi. FOTO: TOMS ZARIŅŠ, M/B “IEKARI”

3. martā no pulksten 11 Smiltenes novada Bilskas pagasta Birzuļu tautas namā Mēros notiks seminārs “Selektīvas briežu medības”. To vadīs Latvijas Mednieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Medniekiem šis pasākums būs arī iespēja aicināt Jāni Baumani novērtēt viņu medību trofejas (ragus, galvaskausus, ilkņus), informē Bilskas bibliotēkas vadītāja Līva Putno.

Semināru rīko Bilskas bibliotēka. Ideja Līvai Putno radās sadarbībā ar mednieku biedrību “Birzuļi”, kurā ir arī Līvas dzīvesbiedrs, bet viņa pati šajā kolektīvā ir dzinējs.

Semināram būs divas daļas. Pirmā ilgs no pulksten 11 līdz 13, tad pusstundu būs kafijas pauze. No pulksten 13.30 līdz 14.30 notiks semināra otrā daļa. Laiks no pulksten 14.30 līdz 15.30 būs atvēlēts diskusijām un jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 16 sāksies trofeju vērtēšana.

Līva Putno informē, ka trofeju vērtēšana ir jāpiesaka iepriekš un tas ir maksas pakalpojums. Savukārt seminārā ieeja ir bez maksas. Uz semināru iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Ja interesentiem ir jautājumi, viņi tos var iesūtīt, sazinoties pa tālruni 28699255 vai rakstot e-pastu bilskasbiblioteka@smiltenesnovads.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.