Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Varēs sākt elektroniski pieteikties 20. Lielajam labdarības robežtirgum

Valkas novada pašvaldības pārstāvju un Valgas kolēģu kopīgajās darba grupas sapulcēs nolemts, ka 11. maijā notiks 20. Lielais labdarības robežtirgus. Šogad šis no malu malām sabraukušo tirgotāju un pircēju iecienītais tirgus pirmo reizi notiks tikai vienu dienu. Līdz šim tas norisinājās divas dienas. Turklāt tam būs mainīta tirgus teritorija un arī dažām tirgotāju grupām palielināta maksa par tirgošanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tūrisma un informācijas biroja vecākā tūrisma speciāliste Laura Kras­tiņa informē, ka jautājums par maksas palielināšanu ir izskatīts Finanšu komitejā. Ņemot vērā ieteikumus, ar vienu punktu tiek papildināti tirdzniecības noteikumi. Proti, netiks piemērota maksa par tirdzniecības vietu biedrībām, sabiedriskā labuma organizācijām, kuru mērķis ir nodarboties ar labdarību, piemēram, ziedojumu vākšanu. Šogad ar paprāvāku dalības maksu būs jārēķinās sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, kuriem par vienu tirdzniecības vietu būs jāšķiras no 150 eiro. Šogad ir pārcelts arī dalībnieku reģistrācijas laiks par vienu nedēļu – tā sāksies 12. martā un ilgs līdz 12. aprīlim. Reģistrācija notiks tikai elektroniski, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

L. Krastiņa stāsta, ka ir notikusi produktīva sanāksme ar pašvaldības vadību un citiem pašvaldības institūciju pārstāvjiem.

“Visus 54 darbus, kurus robežtirgus organizēšanai veica Tūrisma un informācijas birojs, sadalījām. Protams, lielākā daļa palika biroja pārraudzībā, bet darbi ir pārdalīti samērīgi,” uzskata L. Krastiņa. Viņa atgādina, ka pēc februārī notikušās Finanšu komitejas sēdes tika izveidota un novada pašvaldības informatīvajos rīkos publicēta elektroniski aizpildāma anketa. To aizpildīja 171 respondents. No tiem lielākā daļa jeb 68 procenti atbalstīja ierosinājumu robežtirgu rīkot tikai vienu dienu, 27 procenti – kā divu dienu pasākumu, bet četri procenti uzskatīja, ka viņiem tas nav būtiski.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.