Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Varēs redzēt atzinību ieguvušo izrādi “Laimes ilgas”

Uz skatītājiem “Laimes ilgas” Oskara Hofmaņa režijā atstāj spēcīgu emocionālu iespaidu ar rūpīgi izstrādātiem tēliem. Attēlā (no kreisās) Jolanta Pinkule (Marija) un Aina Saleniece (Ede). Foto: Alīna Šmite

Šo ceturtdien, 17. augustā, pulksten 19 Blomes tautas namā Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija”  (režisors Oskars Hofmanis) skatītājiem piedāvās noskatīties savu jaunāko izrādi “Laimes ilgas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izrāde tapusi pēc latviešu dramaturģes Elīnas Zālītes lugas “Pirktā laime” motīviem. 

Uz skatītājiem “Laimes ilgas” Oskara Hofmaņa režijā atstāj spēcīgu emocionālu iespaidu ar rūpīgi izstrādātiem tēliem, neizskaistinātu, patiesu aktierspēli, Lindas Mīļās dejām, Krišjāņa Strazdīša niansēto gaismu pasauli un Jolantas Pinkules izstrādātajiem, skaistajiem kostīmiem.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja par Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” iestudējumu “Laimes ilgas” drīz pēc tā pirmizrādes, uzteicot kā mākslinieciski augstvērtīgu notikumu ar spēcīgu pēcgaršu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otro pirmizrādi Kauguru kultūras namā redzēja arī Blomes tautas nama vadītāja, Blomes SIA/Strādnieku un inteliģences apvienības amatierteātra režisore Gita Skadiņa.

“Man ir prieks par kolēģiem. “Laimes ilgas” ir pelnījušas atzinību, tas priekš amatierteātriem ļoti jaudīgs latviešu autores darba iestudējums, kas parāda mūsu, latviešu, esību. Ir vērts skatīties šo izrādi.  Es  to vērtēju ļoti augstu un ceru, ka skatītāju vērtējums no mana neatpaliks,” teic Gita Skadiņa.

Savukārt Blomes  SIA/Strādnieku un inteliģences apvienības amatierteātris šo piektdien, 18. augustā, brauc uz Kurzemi, Užavu, kur rādīs savu “Jūliju”– Oto Jūlija Ciemiņa atmiņu stāsta   dramatizējumu Gitas Skadiņas režijā divos cēlienos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Užavas pusē atrodas zvejniekciems, kurā  Oto Jūlijs piedzima un uzauga, piebilst Gita Skadiņa.

Jau rakstījām, ka “Jūlijs” šogad ieguva “Gada izrādes 2022” titulu  Latvijas mērogā, kas mūsu valstī ir augstākais novērtējums amatierteātriem.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.