Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valsts prezidenta Egila Levita paziņojums saistībā ar Krievijas uzbrukumu Ukrainai

Latvija kopā ar visu Rietumu pasauli kategoriski nosoda Krievijas agresiju – pēc prezidenta Vladimira Putina noziedzīgās pavēles uzsākto plašo militāro uzbrukumu Ukrainai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas ir turpinājums militārajai agresijai, ko Krievija vērš pret Ukrainu jau kopš 2014. gada. Krievija ir pārkāpusi starptautiskās tiesības, vērsusies pret likumā balstītu pasaules starptautisko kārtību. Krievija šo karu neuzvarēs. Ukrainas tautas apņēmība nosargāt savu neatkarību ir stiprāka. Mūsu pienākums ir atbalstīt Ukrainu ar visiem mūsu rīcībā esošajiem līdzekļiem, tai skaitā ieročiem, stiprinot tās spējas pretoties agresoram. Krievija ir jāsoda un jāizolē ar visstingrākajām sankcijām. Latvija ir gatava sniegt Ukrainai arī visu iespējamo humāno atbalstu.

Rīt, 25. februārī, piedalīšos B9 jeb NATO Austrumu flanga samitā Varšavā, kā arī visu NATO līderu ārkārtas sanāksmē. Latvija var paļauties uz NATO solidaritāti, NATO var paļauties un mums. 5. pants ir svēts.

Domās un darbos palīdzēsim Ukrainai tās smagajā brīdī!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Es pateicos Latvijas cilvēkiem par lielo morālo atbalstu, kas sniegts Ukrainai, par ziedojumu vākšanu, par pulcēšanos demonstrācijās, aizstāvot ukraiņu tautas tiesības uz savu brīvo un neatkarīgo valsti.

Publikāciju sagatavoja: Latvijas Valsts prezidenta kanceleja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.