Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija pa karstām pēdām aiztur sešu personu grupu, kura veica zādzību Smiltenes novadā

Aizvadītajā nedēļā, 21. februārī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Ziemeļvidzemes iecirkņa izmeklēšanas nodaļas amatpersonas, sadarbībā ar Latgales reģiona pārvaldes amatpersonām pa karstām pēdām aizturēja sešu personu grupu, kura veica zādzību Smiltenes novadā. Par notikušo sākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2024. gada 21. februāra naktī Smiltenes novadā, Bilskas pagastā no kādas mājas, brīvi piekļūstot, tika nozagti trīs motorzāģi, kā arī trīs trimmeri un mežistrādes darba ķivere. Materiālie zaudējumi 4880 EUR apmērā. Par notikušo policijā nekavējoties sākts kriminālprocess.

Vecot operatīvos pasākumus, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Ziemeļvidzemes iecirkņa izmeklēšanas nodaļas amatpersonas, sadarbībā ar Latgales reģiona pārvaldes amatpersonām pa karstām pēdām Balvu novadā aizturēja sešu personu grupu, kuru transportlīdzekļos tika atrastas nozagtās mantas.

2003., 2004., 2005.,1993., 1998., 1999. gadā dzimušajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pret vīriešiem sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 2. daļas – par zādzību, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Zane Vaskāne, Valsts policijas, Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
(Vidzemes reģiona pārvaldes jautājumos)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.