Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija aizturējusi transportlīdzekļa vadītāju saistībā ar traģiskā ceļu satiksmes negadījuma Pededzē pēdu slēpšanu

www.vp.gov.lv

Šī gada 13. oktobrī ap pulksten 13:40  notika ceļu satiksmes negadījums, kur automašīnas vadītājs uzbrauca velosipēdistam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā. Pēc ceļu satiksmes negadījuma automašīnas vadītājs atstāja negadījuma vietu. Valsts policija nekavējoties sāka izmeklēšanu un tās laikā noskaidrots, ka ceļu satiksmes negadījuma pēdas un bojā gājušā velosipēda līķis tika slēpts. Transportlīdzekļa vadītājs ir noskaidrots un aizturēts. Šobrīd kriminālprocesā aizdomās turētās personas statuss piemērots divām personām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai nodrošinātu pirmstiesas izmeklēšanu, neapdraudētu kriminālprocesa mērķa sasniegšanu un pierādāmo apstākļu netraucētu noskaidrošanu, uzsāktajā kriminālprocesā transportlīdzekļa vadītājam, 1992. gadā dzimušajam vīrietim, šī gada 24. novembrī tika piemērots ar brīvības atņemšanu saistītu drošības līdzeklis – apcietinājums. Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 262. panta ceturtās daļas (par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi) un 313. panta otrās daļas (par noziedznieka, kā arī nozieguma izdarīšanas rīku un līdzekļu, nozieguma pēdu iepriekš neapsolītu slēpšanu, ja slēpjamais noziegums ir sevišķi smags).

Izmeklējamajā noziegumā otrai iesaistītajai 1966. gadā dzimušai personai, kas atzīta par aizdomās turēto noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 313.panta otrajā daļā, proti, par noziedznieka, kā arī nozieguma izdarīšanas rīku un līdzekļu, nozieguma pēdu iepriekš neapsolītu slēpšanu, ja slēpjamais noziegums ir sevišķi smags, piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, ir nozīmētas ekspertīzes.

Rūta Smilga, VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīgs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.