Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valsts konkursā pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē –atzīstami panākumi

Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas talantīgā jaunā flautiste Elza Zauska valsts konkursā pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē 3. grupā ieguvusi 2. vietu. Viņas panākumus palīdzēja kaldināt skolotāja Sarmīte Kubuliņa un koncertmeistars Andris Niklavičs.
FOTO: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Valsts konkursā pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē atzīstamus panākumus guvusi Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas absolvente, jaunā un daudzsološā flautiste Elza Zauska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā 30. un 31. janvārī notika Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmu “Pūšaminstrumentu spēle” un “Sitaminstrumentu spēle” audzēkņu valsts konkurss.

J. Cimzes Valkas mūzikas skolas saime apsveic valcēnieti Elzu Zausku ar iegūto II vietu valsts konkursa pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē 3. grupā. Lai jaunā mūziķe gūtu panākumus, savu artavu ieguldījuši arī skolotāja Sarmīte Kubuliņa un koncertmeistars Andris Niklavičs.

Aizvadītā gada vasarā E. Zauska savu talantu apliecināja starptautiskajā konkursā Bulgārijā, bet augusta beigās – Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mūzikas skolas direktors Mārtiņš Birnis stāsta, ka Elza ir nolēmusi turpināt iegūt mūziķes izglītību. Lai veiksmīgi iestātos mūzikas vidusskolā, viņa turpina apmeklēt mūzikas skolu Valkā.

“Šī otrā vieta tiešām ir liels sasniegums. Elzai ir vēl uz ko tiekties, jo, lai iegūtu šajā konkursā 1. vietu, jābūt izcilniekam. Valcēnieši var lepoties ar šo sasniegumu,” uzskata M. Birnis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.