Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija laiž klajā podkāstus “Sarunas par bērniem un vecākiem”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) piedāvā klausītājiem un skatītājiem jaunu informācijas kanālu – podkāstus “Sarunas par bērniem un vecākiem”. Podkāsti tiks veidoti, lai operatīvi reaģētu uz aktuālajiem jautājumiem, vienkāršas un atraktīvas sarunas veidā skatot tēmas, kas ir būtiskas gan bērniem, gan vecākiem un speciālistiem, kas ikdienā strādā šajā jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VBTAI aicina iepazīties ar pirmajiem diviem podkāsta “Sarunas par bērniem un vecākiem” izlaidumiem. Pirmais no tiem veltīts tēvu problemātikai, un tajā skatīti aktuālie jautājumi, kurus uzdeva zvanītāji Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 psihologiem septembra nogalē notikušās akcijas laikā. Par to, kas rūp mūsdienu tēviem, kas tiem sagādā raizes, kas liek kļūt labākiem un kas dod patiesu prieku un gandarījumu, podkāstā stāsta klīniskā psiholoģe, psihoterapijas speciāliste Līga Bernāte.

Podkāsta otrajā sarunā tiekamies ar Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra klīnisko un veselības psihologu pārraudzībā Jāni Lapu. Sarunas tēma vienlaikus gan ļoti smaga, gan vajadzīga un iedvesmojoša – bērnu un pusaudžu garīgā veselība un grūtības, ar kurām ikdienā saskaras šī sabiedrības daļa.

Ar podkāstiem var iepazīties inspekcijas mājaslapā, sadaļā “Galerijas“, kā arī inspekcijas lapā resursā “YouTube“. 

Informāciju sagatavoja: Taivo Trams, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas administratīvās nodaļas vadošais eksperts (struktūrvienību sadarbības un stratēģiskās plānošanas nodrošināšanā)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.