Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valmiermuižā īstenots projekts pasākumu apmeklētāju ērtību uzlabošanai

Publicitātes foto.

Valmiermuižas kultūras biedrība savas darbības desmitgadē ar LEADER programmas palīdzību īstenojusi projektu „Daudzveidīgi kultūras pasākumi un aktivitātes Valmiermuižā”, lai uzlabotu pasākumu norisi, dažādotu sabiedriskās aktivitātes, kā arī radītu ērtības apmeklētājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties projektā iegūtajam finansējumam, Valmiemuižas kultūras biedrība ir iegādājusies 4 teltis un 16 gaismas virtenes, kas sekmēs rīkoto pasākumu un notikumu dažādošanu Valmiermuižā, bet ilgtermiņā veicinās Valmieras novada kultūras dzīves pilnveidošanos, kultūrpiedāvājuma daudzveidību, organizējot gan izklaides pasākumus, gan kultūras un izglītojošas aktivitātes, tai skaitā Valmiermuižas etnomūzikas festivālu, mājražotāju un amatnieku tirdziņus „Gardu muti”, mākslas izstādes, muzikālus un kino pasākumus, radošas darbnīcas jaunu prasmju apgūšanai.

Projekta īstenotājs ir Valmiermuižas kultūras biedrība, kas dibināta 2012. g. un aktīvi darbojas, attīstot labvēlīgu ekonomisko, sociālo un kultūrvidi Valmiermuižā un Valmieras novadā. 2014. g. biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss: pilsoniskas sabiedrības attīstība; kultūras veicināšana. Ik gadu biedrība īsteno 20–50 kultūras norišu un projektu.

Projekts „Daudzveidīgi kultūras pasākumi un aktivitātes Valmiermuižā” (Nr. 22-09-AL29-A019.2204-000003) top Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma: „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros. Projektu īsteno Valmiermuižas kultūras biedrība caur vietējo rīcības grupu – biedrību „No Salacas līdz Rūjai”.

Informāciju sagatavoja: Valmiermuižas kultūras biedrība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.