Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valmiermuiža aicina uz filmu „Ūdens garša” un tikšanos ar režisoru Matīsu Kažu

Publicitātes foto.

Ceturtdien, 14.jūlijā, plkst. 21.00 Valmiermuižas parkā norisināsies brīvdabas kino vakars, kurā tiks izrādīta Matīsa Kažas filma „Ūdens garša”, bet pirms filmas būs tikšanās ar režisoru, kurš vairāk pastāstīs par filmas tapšanas procesu un aizkulisēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komēdijas stāsta pamatā ir Katrīna, kura ir žurnāliste, kas pēta noslēpumainu organizāciju, kuru vada plašu popularitāti ieguvušais Meistars. Kad Katrīna uzzina par shēmām, kas stāv aiz Meistara biedrības – „Ūdens mājas”, viņa nolemj to izmeklēt un sabiedrību informēt par patiesībā notiekošo, kas slēpjas aiz miljonu eiro vērtā Meistara projekta, kur cilvēki sevi attīra ar īpaši strukturēta ūdens spēku. Taču Katrīna uzzina, ka organizācijā aktīvi ir iesaistījusies arī viņas meita, kura ir pārliecināta par ūdens spēku.

Filmas „Ūdens garša” scenārijs tapis kā kopdarbs ar aktieriem mēģinājumu procesā un filmēts vienā kadrā – operators Aleksandrs Grebņevs. Galvenajās lomās redzami Vilis Daudziņš, Iveta Pole, Andris Keišs, Gerds Lapoška un Alise Dzene. Filmas komponists ir Kaspars Kurdeko, mākslinieks – Kaspars Kauliņš, kostīmu māksliniece – Ieva Kauliņa. Filmas producenti – Matīss Kaža un Dace Siatkovska.

Nākamie brīvdabas kino vakari gaidāmi:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • 28. jūlijā plkst. 21.00 spēlfilma „Wild East. Kur vedīs ceļš” un tikšanās ar filmas veidotājiem;
  • 11. augustā plkst. 21.00 spēlfilma „Spogulī” un tikšanās ar režisori Lailu Pakalniņu;
  • 25. augustā plkst. 21.00 spēlfilma „Nemierīgie prāti” un tikšanās ar vienu no filmas režisoriem – Lauri Ābeli.

Brīvdabas kino vakaros dalība ir bez maksas. Droši ņemt līdzi pledus, lai filmas baudīšana būtu tīkamāka. Līdzās esošajā Valmiermuižas alus tirgotavā būs iespējams iegādāties uzkodas un spirdzinājumus.

Rīko Valmiermuižas kultūras biedrība, atbalsta Valmieras novads un Valmiermuižas alus darītava. Projekts „Katram pa saujai kino brīvā dabā” (projekta Nr. 19-09-AL29-A019.2204-000008) īstenots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma: 19.2 „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.2 „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros, caur biedrību „No Salacas līdz Rūjai”.

Informāciju sagatavoja: Valmiermuižas kultūras biedrība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.