Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Valmieras stikla šķiedra” aicina uz vēsturisku fotoizstādi

Publicitātes foto.

Viens no vadošajiem stikla šķiedras produktu ražotājiem Eiropā un Valmieras lielākais darba devējs – AS “Valmieras stikla šķiedra” – šogad atzīmē 60 gadu jubileju. Par godu šim notikumam uzņēmums radījis izstādi, kurā vēsturiskās fotogrāfijās atspoguļota tā attīstība cauri laikiem. Augustā un septembrī izstāde visiem interesentiem skatāma Vecpuišu parkā, Valmierā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādes ietvaros apmeklētāji varēs iepazīties ar AS “Valmieras stikla šķiedra” stāstu 60 gadu garumā: sākot no rūpnīcas celtniecības sākuma 1959.gadā, pirmā stikla šķiedras pavediena iegūšanas četrus gadus vēlāk līdz pat 1990. gadu krīzei, Rietumu tirgu atklāšanai un augstas pievienotās vērtības produkcijas ražošanai mūsdienās. Līdzās rūpīgi atlasītām fotogrāfijām, kurās attēlota gan darbinieku ikdienas dzīve uzņēmumā, gan unikālie stikla šķiedras produkti un to ražošanai nepieciešamās iekārtas, interesenti varēs izlasīt katras piecpadsmitgades spilgtākos notikumus – gan sasniegumus, gan izaicinājumus, kurus uzņēmumam nācies pārvarēt, lai pieteiktu savu vietu pasaules kartē.

“60 gadu laikā esam piedzīvojuši daudz – gan finansiālo krīzi un valsts iekārtas maiņu, gan atdzimšanu un jaunu ražotņu būvniecību. Par spīti izaicinājumiem un grūtībām šis laiks mums kā uzņēmumam ļāvis pamazām nostiprināt savu lomu starptautiskā tirgū kā nopietnam spēlētājam un iemācījis, ka galvenie varoņi mūsu stāstā ir un vienmēr būs mūsu darbinieki. Bez viņu degsmes, apņēmības un uzticības uzņēmums, kādu to redzat šodien, – ar neizmērojamu vēlmi augt un pasaules elpu sirdī – nemaz nepastāvētu. Lai šī fotoizstāde ir kā apliecinājums, cik daudz varam paveikt, ja apkārt ir spēcīga komanda,” izstādes atklāšanu komentē AS “Valmieras stikla šķiedra” valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels (Stefan Jugel).

Informāciju sagatavoja: Marika Upnere

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.