Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valmieras novada pašvaldības deputāti viesojas Strenču slimnīcā

Foto: strencupns.lv

Ceturtdien, 30. septembrī, Valmieras novada pašvaldības deputāti izbraukuma sēdes laikā Strenčos apmeklēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca), kura ir viena no  lielākajiem nodokļu maksātājiem Valmieras novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vizītes laikā Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa un stacionāra vadības ārste Inga Bauska iepazīstināja deputātus ar Slimnīcā pieejamo ambulatoro un stacionāra pakalpojumu klāstu, vienlaikus iezīmējot arī Slimnīcā izmantotās mūsdienīgās ārstniecības metodes, akcentējot, cik ļoti tieši pašlaik sabiedrībai nepieciešams psihoemocionāls atbalsts, kuru jebkurš var saņemt pie Slimnīcas speciālistiem www.strencupns.lv

Domes deputāti iepazinās ar Slimnīcas infrastruktūru, skaistā un sakoptā parka pieejamību ne tikai pacientiem, bet jebkuram iedzīvotājiem, ar iespēju izmantot Slimnīcas teritorijā atvērto universālo sporta laukumu un āra trenažierus. Sarunas laikā Slimnīcas vadītāja iezīmēja Slimnīcas, kā specializētas ārstniecības iestādes nozīmi, vienlaikus izceļot nākotnes izaicinājumus un turpmākās sadarbības iespējas ar pašvaldību.

Maija Ancveriņa: “Pašvaldība ir viena no ietekmes pusēm mūsu darbā ar sabiedrību, ar tās izglītošanu par psihiskās veselības jautājumiem. Mums ir svarīgi veidot  produktīvu un uz attīstību vērstu sadarbību ar pašvaldību, tādējādi uzlabojot novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti ne tikai veselības aprūpes perspektīvā. Liels prieks, ka deputāti apmeklēja Slimnīcu, tādējādi, kliedējot stigmu par slimnīcu kā “trako māju”. Mēs  ar savu darbu parādām, ka esam tā vieta, kur atgūt savu psihisko veselību un garīgo līdzsvaru”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Domājot par nākotni – liels izaicinājums tagad un tuvākajos gados ir jauno, kvalificēto speciālistu piesaiste darbam reģionā, tādēļ nepieciešama kopīga stratēģija un mērķtiecīgi priekšdarbi novada mērogā situācijas risināšanai, runājot tieši par speciālistu dzīvojamo fondu. Slimnīca ir nozīmīgs vietējās ekonomikas dzinējspēks, tāpēc svarīgas ir arī investīcijas,” Slimnīcas vadītāja turpina, ”veselības aprūpes nozare nepārtraukti attīstās un arī mums, kā mūsdienīgam pakalpojuma sniedzējam, ir jāseko pasaules tendencēm, tāpēc ir nepieciešams arī pašvaldības atbalsts ārējā finansējuma piesaistei un iespēju izpētei.”

Noslēdzot vizīti, deputāti atzinīgi novērtēja Slimnīcas sakārtoto infrastruktūru, sniegtos pakalpojumus un to pieejamību, kā arī elastību pieejā pakalpojuma nodrošināšanā ikvienam pacientam.

Noslēgumā, kā pirmo svarīgāko kopējo aktivitāti, puses noteica savstarpējas informācijas apmaiņu un tās izplatīšanu novada un Vidzemes reģiona iedzīvotājiem par piedāvātajām veselības aprūpes iespējām skaistajā Strenču slimnīcā.

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.