Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valmieras novadā izveidotas vairākas slēpošanas trases

Foto: Valmieras novada pašvaldība

Ir īstais laiks, lai skaisto un sniega bagāto ziemu baudītu slēpojot. Riņķot parkā, slīdēt starp piesnigušiem kokiem mežā vai uzņemt labu ātrumu līdzenā slēpju ceļā – aicinām izvēlēties sev piemērotāko slēpošanas trasi Valmieras novadā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālā informācija pieejama Valmieras novada mājaslapā, to papildinot vai informējot par izmaiņām saistībā ar laikapstākļiem.

Valmierā

Distanču slēpošanas trase izveidota Jāņa Daliņa stadiona teritorijā, tā patiks klasikā stila slēpošanas piekritējiem. Jāņparkā, sākot no svētdienas, 5. decembra, pēcpusdienas, būs pieejama trase gan klasiskajam, gan slidsolim. Arī Pauku priedēs izveidota trase slidsolim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā

“Baiļos” 3km garumā var labi trenēt slidsoli distanču slēpošanas trasē. Savukārt tiem, kuriem tuvāki braucieni no kalna, patiks kalnu slēpošanas trase.

Burtnieku apvienībā

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vanagu pļavā no sestdienas, 4. decembra, pēcpusdienas būs pieejama distanču slēpošanas trase gan klasiskajam, gan slidsolim. Trases izveidošanā darbu sācis arī atpūtas parks “Avoti”.

Strenču apvienībā

Ceļā no Strenčiem uz Trikātu aicinām izmēģināt slēpošanas trasi Torņa ceļš (slidsolim).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Naukšēnu apvienībā

Ar startu un finišu Naukšēnu stadionā, vedot cauri Brantiņu mežam, ir izveidota 3km gara distanču slēpošanas trase slidsolim.

Rūjienas apvienībā

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie Rūjienas vidusskolas aiz slidotavas pieejama trase slidsolim.

Mazsalacas apvienībā

Īsākai distancei iespējams izvēlēties mazo trasi, kas sākas pie Mazsalacas vidusskolas sporta laukuma, savukārt ilgākam laikam uz slēpēm – trase Skaņākalna dabas parka teritorijā. Tur izturīgākos gaida 12km aplis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kocēnu apvienībā

Kocēnos, kā ierasts, slēpotājiem pieejama trase, kas izveidota pļavā ciema centrā starp Alejas ielas un Ozolu ielas alejām. Lai gan trasi daļēji izgaismo tuvumā esošais ielu apgaismojums, iestājoties krēslai, iesakām slēpotājiem līdzi paņemt pieres lukturīti.

Pateicamies Dabas aizsardzības pārvaldei, kas izveidojusi 11 km garu distanču slēpošanas trasi Zaļā dzelzceļa posmā no Mazbrenguļu ceļa pārbrauktuves līdz Dikļu stacijai un Grebu kalna virzienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slēpošanas trases pieejamas, kamēr to ļaus laikapstākļi.

Lūdzam būt atbildīgiem un nopietni izturēties pret dažādu traumu risku, lai par ziemas izbaudīšanu būtu vien labas atmiņas. Tāpat aicinām rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.

Informāciju sagatavoja: Valmieras novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.