Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valku iecienījuši vasaras sporta nometņu rīkotāji

Pateicoties sakārtotajai, pieejamai infrastruktūrai, profesionālai un viesmīlīgai valcēniešu attieksmei, Valku par vasaras nometņu rīkošanas vietu katru gadu izvēlas dažādu sporta veidu pārstāvji ne tikai no Latvijas, bet arī kaimiņvalstīm. Foto: No personīgā arhīva

Valka pēdējos gados izveidojusies par pievilcīgu vietu bērnu un jauniešu vasaras nometņu organizēšanai, to veicina sakārtotā infrastruktūra.  Nelielos attālumos atrodas sporta halle, dienesta viesnīca, stadions, ēdnīca “Sprints”, estrādes mežs, kā arī peldvieta Zāģezerā, tāpēc lielo pilsētu treneri un pasniedzēji iecienījuši “miera ostu” Valku.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītajā vasarā, ievērojot visus epidemioloģiskos nosacījumus, darbojās 11 dažādas jauniešu grupas, ieskaitot “VEF basketbola akadēmijas Valkā” jaunos basketbolistus. Treneru Jāņa Butāna, Elvja Šuktera un fizioterapeita Ritvara Svelpes vadībā tika ieguldīts liels darba apjoms jauniešu basketbola spēles izglītošanā. To uzskatāmi pierādīja rudens pusē Latvijas basketbola čempionāta dažādās vecuma grupās uzrādītie rezultāti, kas parādīja izaugsmes tendenci. 

Pozitīvas atsauksmes par Valkas nometnēm saņemtas no biedrības “Basketbola klase” trenera rīdzinieka Kristapa Kozlovska, kas sadarbībā ar Latvijas jaunatnes basketbola treneru apvienības vadītāju Agri Galvanovski rīkoja un vadīja trīs ļoti piesātinātas augstā organizatoriskā līmenī nometnes.

“Valkā šovasar nedēļas garumā rīkoju nometnes bērniem un jauniešiem no 9 līdz 18 gadu vecumam jau piekto gadu, un esmu jau rezervējis laikus piecām nometnēm nākamajā vasarā,” stāsta biedrības “Basketbola klase” treneris Kristaps Kozlovskis. “Valkā ir ļoti laba infrastruktūra, lieliska dzīvošana atjaunotajā dienesta viesnīcā, ko mēs saucam par hoteli, vienuviet ir pieejams gan pludmales volejbola laukums, gan halle, gan stadions, arī ļoti kvalitatīva ēdināšana. Man ir izveidojusies teicama sadarbība ar Andri Dainis, tāpēc Valkā jūtamies kā mājās.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar treniņu un atpūtas iespējām Valkā apmierināti bija basketbola skolas “Ķeizars” treneris Mārcis Strīgelis, kā arī Ogres BJSS treneris Artūrs Bērziņš. 

Augusta sākumā sporta hallē trenējās badmintonisti trenera Aleksandra Božeņecka rīkotajā starptautiskajā treniņnometnē, kurā piedalījās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas jaunieši, kā arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas absolventa Dāvja Lozdas trenētie badmintonisti no Rīgas. 

Mazpilsētas piedāvās treniņu iespējas, kā arī mežs un tīrs gaiss pievilina arī vieglatlētus. Jau ne pirmo reizi Valkā treniņnometni aizvadīja sporta skolas “Arkādija” treneri no Rīgas, kā arī treneri no Tallinas vieglatlētikas kluba. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau otro gadu dienesta viesnīcu un skolas telpas izmantoja Izglītības un zinātnes ministrijas intelektuālā  nometne “Alfa” ar vairāk nekā 40 dalībniekiem. 

Treneru un pasniedzēju vārdā liels paldies jāsaka gan dienesta viesnīcas darbiniekiem, gan ēdnīcas “Sprints” darbiniekiem, bez kuru entuziasma, situācijas izpratnes un darba mīlestības nebūtu iespējams tik labs galarezultāts. 

Pieteikumu skaits nākamās vasaras nometņu organizēšanai ir pietiekami liels un iespēju robežās centīsimies visu vajadzības apmierināt.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.