Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas stadionā atklāj rekonstruēto skrejceļu un trenažieru zāli

Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas direktore Inese Kāposte aicina ikvienu sportiska dzīvesveida piekritēju apmeklēt uzlaboto trenažieru zāli, kurā ir četri jauni elektroniskie trenažieri, vingrošanas sols un statīvs ar medicīniskajām bumbām.

Turpmāk Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas audzēkņiem sportiskos sasniegumus palīdzēs kaldināt atjaunotā skrejceļa kvalitatīvais segums un uzlabotā trenažieru zāle pilsētas stadionā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To ar simbolisku skrējienu trešdienas vakarā notikušajā svinīgajā atklāšanas pasākumā apliecināja Latvijas čempionāta dalībnieki Edgars Akmentiņš, Krists Sakniņš un Aleksandrs Krīgers. Sporta skolas direktore Inese Kāposte lepojas, ka Kristam aizvadītā sezona ir bijusi ļoti veiksmīga. Puiša augstākais sasniegtais rezultāts ir Latvijas čempionātā Baldonē 2000 metru disciplīnā izcīnītā zelta medaļa un tiesības doties uz vieglatlētikas festivālu Polijā “Athletics Unlimited Games”. Kristu pretī uzvarām virza treneres Mudīte Gerke un Lija Krūkliņa.

Atklāšanas pasākuma ietvaros notika arī sporta skolas Atvērto durvju diena. Šo izdevību izmantoja bērni un viņu vecāki, lai satiktos ar treneriem. Šajā mācību gadā sporta skolā darba gaitas uzsāk Andis Zeile, kurš jaunajiem futbolistiem un basketbolistiem vadīs fiziskās sagatavotības nodarbības. Viņš strādā arī Valkas J. Cimzes ģimnāzijā par sporta skolotāju gan pamatskolas, gan vidusskolas klasēs. Andis ar ģimeni uz dzīvi Valkā pārcēlies no Rīgas. Vērtējot Valkas stadiona infrastruktūru, Andis uzskata, ka tā ir pietiekami laba.

“Pēc kvalifikācijas esmu vecākais vieglatlētikas treneris. Futbola laukuma segumam ir jābūt dabīgam, Valkā ir mākslīgais un arī plānots esošo nomainīt pret jaunu mākslīgo segumu. Taču strādāsim, un tad jau redzēs, kā būs,” prāto jaunais skolotājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta skolas direktore I. Kāposte atzīst, ka skrejceļa atjaunošana bija vitāli nepieciešama, jo tas bija savu laiku jau nokalpojis. Šos stadiona rekonstrukcijas darbus varēja paveikt, neizmantojot novada pašvaldības budžetu un arī neaizņemoties no Valsts kases. Līdzekļus tam piešķīra Saeima. Šis nav vienīgais uzlabojums, kuru pašvaldība plānojusi īstenot. Šogad pašvaldība ir parakstījusi nodomu protokolu ar Latvijas Futbola federāciju par to, ka nākamgad varēs atjaunot futbola laukuma seguma. Lai tas īstenotos, ir jau izstrādāts tehniskais projekts.

GALERIJA: Valkas stadionā atklāj atjaunoto skrejceļu un uzlaboto trenažieru zāli

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.