Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas sporta skolai ražīgs periods

Vieglatlētikas seriāla “Valka-Valga-Smiltene” divos posmos šogad piedalījušies 59 Valkas, 18 Smiltenes un 16 Valgas bērnu un jaunatnes sporta skolu audzēkņi. Foto: No “Facebook”

Darbīgs un ražīgs bijis maija izskaņas un jūnija sākuma periods Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas audzēkņiem un treneriem, kas piedalījušies dažādās sacensībās un treniņnometnēs gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada BJSS futbolisti no 3. līdz 5. jūnijam trenera Valērija Kriviņa vadībā piedalījās starptautiskā trīs dienu turnīrā Lietuvas pilsētā Traķos, kur sešu U-10 vecuma grupas komandu konkurencē ierindojās ceturtajā vietā. Turnīrs notika Traķu 700 gadu jubilejas svinību laikā, līdz ar to Valkas jaunie futbolisti varēja izbaudīt ne tikai futbola spēli, bet arī pilsētas svētku atmosfēru.

Tikmēr U-8 grupas futbolisti fiziskās sagatavotības treneres Nataļjas Afanasjevas vadībā ar labiem rezultātiem piedalījās jaunu futbolistu sabraukumā Ogrē. Šajā vecuma grupā rezultāti netiek fiksēti un vietas netiek noteiktas, galvenais ir spēles prieks un kopā pavadītais laiks.

Valkas novada BJSS NT-7 (2007. un 2008. gadā dzimušie) futbolisti V. Kriviņa un Reinholda Klota vadībā no 6. līdz 10. jūnijam piedalās Vidzemes Futbola centra organizētajā nometnē – futbola turnīrā Tepera stadionā Smiltenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta skolas vieglatlēti piedalījušies divos seriāla “Valka–Valga–Smiltene” posmos – 31. maijā notika sacensības Valkā, 6. jūnijā ‒ Smiltenē. Seriāla noslēdzošais posms notiks 20. jūnijā Valgā.

Sacensību dalībnieki U-8, U-10, U-12 un U-14 vecuma grupās piedalās trīs disciplīnu sacensībās – skriešanā, bumbiņas mešanā un tāllēkšanā. Skriešanas sacensībās atkarībā no vecuma grupas dalībniekiem jāveic 30 vai 60 metru īsā distance un 300 metru distance.

Lai ieskaitītu rezultātu, dalībniekiem jāpiedalās vismaz divos no trim posmiem, tiem, kas piedalījušies visos trijos, vērā ņems divu labāko posmu rezultātus. Kopvērtējuma uzvarētājus apbalvos pēc trešā posma sacensību noslēguma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

20 Valkas novada BJSS vieglatlēti U-14 un vecāku dalībnieku konkurencē 28. maijā piedalījās Alūksnes kausa izcīņas sacensībās, 8. jūnijā 12 dalībnieku sastāvā – Gulbenes novada atklātajā vieglatlētikas čempionātā.

Ar Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas audzēkņiem strādā treneres Lija Krūkliņa, Nataļja Afanasjeva un Mudīte Gerke.

Valkas novada BJSS U-10 futbolisti starptautiskajā futbola turnīrā Traķos izbaudīja gan futbola spēles burvību, gan pilsētas svētku atmosfēru. Foto: No “Facebook”

28. maijā Valkā norisinājās Valkas novada skolēnu sporta dienu noslēguma pasākums, kurā piedalījās Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas un Ērģemes pamatskolas 1.‒11. klašu audzēkņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģimnāzijas 10. klases audzēkņi audzinātāju Guntras Gaidlazdas un Ineses Kāpostes vadībā pirmo līdz piekto klašu audzēkņiem bija sarūpējuši kontrolpunktus Valkas stadiona teritorijā, kamēr 6., 7., 8. un 11. klašu audzēkņiem bija jāapmeklē kontrolpunkti Valkas pilsētā. Evija Stālmeistere bija sagatavojusi vienu no punktiem Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā, vēl viens no kontrolpunktiem bija Valkas novada Centrālajā bibliotēkā, par pārējiem kontrolpunktiem parūpējās sporta skolas treneri.

Sezonas noslēguma pasākumu aizvadīja treneru Edgara Lazdiņa, Vēsmas Selgas un prakses trenera Aivara Kristiāna Ruļļa trenētie Valkas novada BJSS florbolisti. Sportiskās aktivitātēs šoreiz bija iespēja piedalīties arī florbolistu vecākiem. Par pasākuma balvām un pārsteigumiem bija parūpējušies florbola kluba “Valka/IGLU” pārstāvji. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.