Abonēt

Reklāma

Valkas riteņbraucējiem panākumi Igaunijā

Publicitātes foto.

Maija izskaņā, 28. maijā, Igaunijā jau 42. reizi norisinājās riteņbraukšanas sacensības “Tartu Rataralli”, kurās startēja arī Valkas un Smiltenes novadu pārstāvji, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja Andris Dainis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

128 kilometru distancē komandas “5A-Valka/LV” pārstāvis Andris Dainis, kurš sacensībās piedalījās 31. reizi, vecuma grupā “M70-M74” ierindojās 2. vietā, Aivars Krastiņš vecuma grupā “M60-M64” ieņēma 33. vietu, savukārt Ainārs Mazurs vecuma grupā “M55-M59” bija 76.

60 kilometru distancē “5A-Valka/LV” Vairis Krauklis vecuma grupā “M” ierindojās 131. vietā.

Ilgvars Plētiens no Smiltenes novada “M” vecuma grupā bija 73., Jānis Jansons – 154., Vilis Mednis 464. vietā, Baiba Jansone “N” grupā ierindojās 95. vietā.

Kopumā sacensībās piedalījās vairāk nekā pieci tūkstoši dalībnieku.

Iepriekš, 14. maijā, Elvā ar Valkas komandas “5A-Valka/LV” dalību norisinājās 41. Tartu ainavu maratons.

42 kilometru distancē Pēteris Cābulis “M45” vecuma grupā ieņēma 2. vietu.

21 kilometra distancē Ainārs Mazurs “M55” grupā ierindojās 3. vietā, Ilgvars Āboltiņš “M65” grupā bija otrais, tāpat kā Andris Dainis “M70” grupā.

10 kilometru distancē “M65” grupā ātrākais bija Leons Seškens, tāpat kā Vairis Krauklis “M70” grupā. Smiltenietis Vilis Mednis šajā vecuma grupā ieņēma 5. vietu.

Komandu kopvērtējumā Valkas komanda 98 komandu konkurencē ierindojās 13. vietā.

“Tartu Rattaralli” bija noslēdzošais Tartu maratona seriāla pavasara posms. Seriāls turpināsies 17. septembrī ar MTB sacensībām no Otepē līdz Elvai, 7. oktobrī norisināsies Tartu pilsētas maratons dažādās distancēs.

16. un 17. jūnijā Zviedrijā norisināsies pasaulē lielākais atpūtas velobrauciens, kurš katru gadu pulcē gandrīz 23 000 dalībnieku, lai nobrauktu 315 kilometru garo trasi gar Veterna ezera krasta līniju. Šim velobraucienam pieteikusies arī “5A -Valka/LV” entuziastu komanda.