Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas privātmāju iedzīvotāji aicināti pieteikties lapu izvešanai

Rudenī, kad kokiem birst lapas, pēdējos gados Valkas novada pašvaldība privātmāju iedzīvotājiem palīdz ar lapu izvešanu. Iedzīvotājiem der atcerēties, ka lapas dedzināt pilsētas teritorijā nedrīkst, jo cieš ne tikai kaimiņi, bet arī gaisa kvalitāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa no pirmdienas, 2. oktobra, līdz otrdienai, 31. oktobrim, aicina Valkas pilsētas privātmāju iedzīvotājus pieteikties lapu izvešanai.

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka iedzīvotāji aicināti iegādāties SIA “ZAAO” maisus ar tilpumu viens kubikmetrs, kuros var salikt sagrābtās lapas. Maisus var iegādāties Valkā, Austras ielā 10, ZAAO eko laukumā. Viens maiss maksā – 7 eiro un 90 centus.

Svarīgi, lai maisi netiek pārpildīti līdz pašām malām. Tas tiek lūgts tāpēc, lai tehnika tos var pacelt aiz speciālajiem rokturīšiem. Pēc tam jāpiesaka sava adrese lapu izvešanai, zvanot uz Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra tālruni 66954878 vai 28644365.

Pēc adrešu apkopošanas tiks sastādīts grafiks. Ņemot to vērā, Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa šos maisus iztukšos un savāks lapas. Pēc to iztukšošanas, maisi paliek to īpašniekiem atkārtotai lietošanai turpmākajam laikam. Lapu izvešana paredzēta reizi nedēļā visu oktobri. Ņemot vērā laikapstākļus un saņemto pieteikumu skaitu, lapu izvešanas laiks var tikt pagarināts. Maisos drīkst būt tikai lapas, tajos nedrīkst būt zari vai cita veida atkritumi. Lapu izvešanai paredzētos maisus lūgums nolikt pie pieteiktās adreses sētas vai pie ceļa, kas robežojas ar īpašumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.