Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas pierobežas zonā joprojām intensīvi rit būvniecības un labiekārtošanas darbi 

“Būvnieki strādā kvalitatīvi. Par to satraukuma nav. Vairāk bažas rada tas, vai līdz gada beigām izdosies paveikt visus plānotos darbus,” tā pēc pirmdien notikušās būvsapulces komentē Valkas novada Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītājs Toms Simtiņš.

“Ziemeļlatvija” jau ir rakstījusi par notiekošajiem vērienīgajiem būvdarbiem dvīņu pilsētu Valkas un Valgas kopējās atpūtas zonas izveidošanā un labiekārtošanā. Pašlaik būvniecības un teritorijas labiekārtošanas darbi norit visos šī projekta “Valgas-Valkas dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonas atjaunošana un attīstīšana” posmos – Pedeles upes teritorijā un Semināra ielas/Varž¬upītes teritorijā. Būvdarbus veic SIA “Limbažu ceļi”, autoruzraudzību – SIA “BM-Projekts”, bet būvuzraudzību – SIA “Somniar”. Šī abu kaimiņpilsētu infrastruktūrai un tūrisma attīstībai svarīgā projekta vadošais partneris ir Valgas pašvaldība. Savukārt Valkas novada pašvaldība ir projekta partneris. Projekts jāīsteno līdz 31. decembrim. Projekta attiecināmās izmaksas abām pašvaldībām kopā ir vairāk nekā trīs miljoni eiro – 3061 138,06 eiro. ERAF kopējais līdzfinansējums ir 787 216,73 eiro. Novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 2 598 068,16 eiro, tajā skaitā ERAF līdzfinansējums 393 607,32 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums 2 204 460,84 eiro.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.