Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas pašvaldības delegācija viesojas sadraudzības pilsētā Marijampolē

Foto: No personīgā arhīva

No 27. līdz 29. maijam, pēc Marijampoles (Lietuva) pašvaldības uzaicinājuma, Valkas novada pašvaldības delegācija viesojās sadraudzības pilsētas Marijampoles 230. dzimšanas dienas svētkos. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada pašvaldība ar Marijampoli sadraudzības līgumu parakstīja 2018. gada 26. maijā. Vizītes ietvaros Valkas delegācijai bija iespēja iepazīt pilsētvidi, kultūru, un rast jaunus kontaktus ne tikai ar Lietuvas, bet arī ar citu Eiropas valstu pašvaldībām. 

“Pēc ilgāka laika bija gan patīkami, gan lietderīgi satikt daudzus kolēģus no citām pašvaldībām, un apspriest, kādas jaunas un inovatīvas idejas tiek realizētas citur. Redzējām un smēlāmies idejas priekš apstādījumiem un parkiem, kuras varētu ieviest arī Valkas novadā,” komentē Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. 

“Vizīte bija ļoti lietderīga, jo izveidojām jaunus kontaktus ar divām Norvēģijas pašvaldībām. Tieši ziemeļvalstis nereti ir tās, kur nepieciešams atrast projektu partnerus. Parasti ar to klājas diezgan sarežģīti, bet tagad mums būs tiešie kontakti, kas šo procesu nākotnē atvieglos.”

 Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.