Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novadpētniecības muzejā apskatāma izstāde “Rotaļāšanās”

Valkas novadpētniecības muzejā no 2021.gada 11.decembra līdz 2022.gada 29.janvārim apskatāma izstāde “Rotaļāšanās”. Izstādē eksponēti Valkas novadpētniecības muzeja krājuma priekšmeti un Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Lelles, lellītes. Spēles, spēlītes”. Ceļojošajā izstādē atspoguļota galda spēļu, rotaļlietu, kino un teātra leļļu vēsture.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde paredzēta visām auditorijām. Pieaugušajiem tā ļaus atgriezties bērnībā, bet bērni uzzinās daudz jaunu un interesantu faktu par rotaļlietām pagātnē un arī mūsdienās. 

Izstāde apskatāma: līdz 2022.gada 29.janvārim no pirmdienas līdz piektdienai no 10:00 līdz 17:00, sestdienās no10:00 līdz 16:00. 

Ieejas maksa izstādē:   1,00 €; pensionāriem, studentiem, skolēniem  0,50 €; Valkas novada izglītības iestāžu audzēkņiem ieeja izstādē ir bez maksas. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklējot muzeju jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi! 

Valkas novadpētniecības muzejs strādā “zaļajā režīmā”. 

Ienākot muzejā, apmeklētājiem jāuzrāda:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts,
  • personu apliecinošs dokuments. 

Bērni līdz 12 gadu vecumam, kā arī bērni no 12 gadu vecuma, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, muzeju var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Informāciju sagatavoja: Valkas novadpētniecības muzejs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.