Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada pašvaldība zaudē ne tikai labu izpildvaras darbinieku, bet arī matemātikas skolotāju

To, kas 29. februārī notika Valkas novada pašvaldības domes sēdē, lemjot par Irinas Ziemiņas apstiprināšanu Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājas amatā, opozīcija nosauca par farsu. Pēc sēdes sarunā ar “Ziemeļlatviju” daudzi notiekošajam līdzīgas paralēles vilka ar aizvadītajā gadā piedzīvoto. Proti, konkursa komisija Valkas novadpētniecības direktores amatam izvirzīja piemērotāko kandidatūru Karmenu Lazdiņu, bet gala balsojumā deputāti viņu, kā tautā saka, izšvilpa.
Jāteic gan, ka vakar domes sēde sākās uz visnotaļ pozitīvas nots, jo vietējo deputātu pulkam piepulcējās jaunā deputāte Anda Kušķe. Pašreizējās opozīcijas deputāts Agris Krastiņš nolika savas pilnvaras, un viņa vietā stājās optimistiski noskaņotā A. Kušķe. Taču, kas attiecas uz triju pagastu pārvalžu vadītāja amatu, pašvaldībai būs jāizsludina jauns konkurss.
Mainās komiteju sastāvs
Novada vēlēšanu komisija, izvērtējot 2021. gadā notikušo Pašvaldību vēlēšanu rezultātus un vietējo vēlētāju atbalstu A. Kušķei, pieņēma lēmumu uzaicināt viņu saņemt deputātes pilnvaras. Līdz šim A. Kušķes pamatdarbs ir Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, kur strādā par direktores vietnieci un 7. klasēm vada stundas datorikā.
Sākot strādāt, A. Kušķe pateicās visiem saviem vēlētājiem.
“Priecājos, ka esmu vienā komandā ar Ventu, Undu, Aigaru un Andri. Sevi uzskatu par Valkas novada patrioti. Vienmēr man šie jautājumi ir rūpējuši un esmu sekojusi līdzi visiem notikumiem. Esmu gatava darboties, nebaidoties no izaicinājumiem.” Turpmāk A. Kušķe strādās Attīstības lietu, Saimniecisko lietu un Finanšu komitejās. Sēdē deputāti nobalsoja arī par izmaiņām Sociālo lietu komitejā. Šīs komtejas loceklis Vilmārs Vesingi novada pašvaldībā 15. februārī iesniedzis iesniegumu par atteikšanos darboties Sociālo lietu komitejā saistībā ar noslodzi pamata darbavietā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.