Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada pašvaldība nestāsta, kuru kandidātu komisija izvēlējusies kā labāko

Šo ceturtdien, 22. februārī, notika konkursa komisijas darba intervijas ar visiem trim pretendentiem, kuri bija pieteikušies Valkas novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz jaunizveidoto Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītāja amata vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien “Ziemeļlatvija” sazinājās ar novada pašvaldības izpilddirektoru, konkursa komisijas vadītāju Valdi Šaicānu, lai noskaidrotu, vai konkursa komisijai izdevās vienoties par šī konkursa uzvarētāju. Ja tas tā būtu, šo kandidātu virzītu apstiprināšanai ceturtdien, 29. februārī, notiekošajā novada pašvaldības domes sēdē. Šis komisijas izvirzītais kandidāts varētu uzsākt darbu, ja balsojumā būtu ieguvis vietējo deputātu vairākuma atbalstu.

“Nav vienprātības deputātu starpā. Neskriesim ratiem pa priekšu, tāpēc šobrīd neko nekomentēšu,” strikts savos izteikumos bija V. Šaicāns. “Ziemeļlatvija” gan piebilda, ka deputātiem sava vienprātība vai arī savs atšķirīgais skatījums būtu bijis jāpauž domes sēdē, nevis pirms tam, jo pašlaik lēmumu pieņem konkursa komisija. Tomēr V. Šaicāns arī šo lietu atteicās komentēt.

“Ziemeļlatvija” sazinājās arī ar konkursa komisijas locekli Viktoru Bavinu. Viņš norādīja: “Diskutējām daudz un dikti, lēmumu nebija viegli pieņemt. Tas, kas notika šajā komisijā, netiks publiski izpausts.”

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka šim konkursam pieteicās trīs kandidāti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.