Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada pašvaldība konkursa kārtībā meklē jaunu izpilddirektoru

Vēl tikai līdz novembra beigām savus amata pienākums Valkas novada pašvaldībā veiks izpilddirektors Ainārs Zābers. Viņš neslēpj, ka nolēmis aiziet no darba veselības sarežģījumu dēļ. Atbildīgajā amatā nevar izvairīties no stresa, bet tas kaitē veselībai. Foto: Inga Karpova

Pēc piecu gadu ilga darba vienā no Valkas novada pašvaldības atbildīgākajiem amatiem nolēmis aiziet izpilddirektors Ainārs Zābers. Novada pašvaldība uz šo amatu izsludinājusi konkursu, gaidot pretendentu pieteikumus līdz otrdienai, 22. novembrim, pulksten 17.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sazinoties ar A. Zāberu, viņš ir atklāts un, atbildot uz jautājumu, kāpēc nolēmis aiziet no darba, saka, ka veselības sarežģījumu dēļ.

“Strādājot šajā amatā, nekad nevar pagūt visu izdarīt. Mums kā pašvaldībai ļoti daudz ko gribas izdarīt un to arī darām, bet cilvēkam ir arī darba spēju robežas. Darbā nākas saskarties ar daudzām problēmām. Nenoliedzami, tas rada stresu. Ir jārisina dažādi jautājumi, tostarp arī problemātiski saistībā ar pašvaldības īstenotajiem būvprojektiem. Šis ir ļoti atbildīgs darbs. Šajos piecos gados Valkas pilsētā daudz kas vizuāli ir mainījies, mums nav kauns uzņemt ciemiņus un viņiem rādīt paveikto. Domāju, ka vislabākais amata kandidāts būs tas, kas pieteiksies no mūsu pašu Valkas novada. Viņš pārzinās novada specifisko situāciju. Nedomāju, ka izpilddirektora amatā būtu jāapstiprina kāds ienācējs – laimes meklētājs,” uzskata A. Zābers.

Arī novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis atzīst, ka izpilddirektoram ir ļoti intensīvs darbs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šajā amatā ir ļoti daudz darba un arī daudz problēmu. Cilvēkam veselība ir svarīga, jo dzīve ir tikai viena. Aināram saku lielu paldies par šajos piecos gados paveikto. Nešķiramies ar apvainojumiem vai aizvainojamu, šķiramies kā labi kolēģi, kuri kopā veica daudz svarīgu darbu,” atzīst V. A. Krauklis.

Jāpiebilst, ka pašvaldība izpilddirektoram ir noteikusi 1900 eiro lielu mēneša atalgojumu pirms nodokļu nomaksas. Pašvaldība piedāvā profesionālās attīstības un pilnveides iespējas, sociālās garantijas un apmaksātu papildatvaļinājumu un atvaļinājuma pabalstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.