Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada pašvaldība īsteno projektu par veselības pakalpojumu pieejamību Valgas slimnīcā

Foto: Arvo Mēkss

Valkas novada pašvaldība īsteno projektu par veselības pakalpojumu pieejamību Valgas slimnīcā, lai veicinātu veselības aprūpes pieejamību Valkas iedzīvotājiem, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts paredz konsultatīvu atbalstu pastāvošo juridisko un administratīvo šķēršļu novēršanai saistībā ar veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Valkas novada iedzīvotājiem Valgas slimnīcā.

Projektam ir piesaistīts ārējais eksperts – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pētnieciskā komanda, kas kopā ar Eiropas Robežreģionu asociāciju (AEBR), piesaistot iniciatīvu B-Solutions, veic pētījumu par esošajiem pārrobežu šķēršļiem veselības aprūpē.

Šogad pētījums paredz RSU ekspertu tikšanos ar divām fokusa grupām, proti, Valkas ģimenes ārstiem un Valkas novada iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 2.februārī, plkst.14 notiks RSU ekspertu tikšanās ar Valkas novada ģimenes ārstiem Valkas novada pašvaldības telpās Beverīnas ielā 3.

Savukārt 23.februārī plkst.16 plānota RSU ekspertu tikšanās ar Valkas novada iedzīvotājiem, pacientiem Valkas novada pašvaldības telpās Beverīnas ielā 3.

Pēc datu apkopošanas, 14.martā pētījums tiks prezentēts Valkas novada iedzīvotājiem un Veselības ministrijai, lai vērstu uzmanību uz veselības aprūpes problemātiku robežpilsētās.

Daiga Kļanska, LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.