Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada mājsaimniecības piesakās valsts atbalstam

Foto: pixabay.com

Tās mājsaimniecības, kas apkurei izmanto sašķidrināto gāzi un marķēto dīzeļdegvielu, jau no 15. februāra līdz pat 30. aprīlim var pieteikties valsts atbalstam apkures izdevumu segšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) vadītāja Baiba Vorobjeva informē, ka elektroniski ir saņemts vienas novada mājsaimniecības pieteikums par sašķidrinātās gāzes izmantošanu apkurei un divi pieteikumi par marķētās dīzeļdegvielas izmantošanu. Lai pieteiktos atbalstam, iedzīvotājiem, kuri apkurei iegādājas marķēto dīzeļdegvielu vai sašķidrināto naftas gāzi, jāiesniedz maksājumu attaisnojoši dokumenti.

Tos var iesniegt elektroniski e-pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv vai klātienē VPVKAC Valkā, Rīgas ielā 25. Savukārt Kārķu, Vijciema un Zvārtavas pagastu iedzīvotāji aicināti vērsties savās pagasta pārvaldēs, bet ērģemieši – pagasta VPVKAC “Čiekuriņi”.

Mājsaimniecības atbalstu varēs saņemt par gāzi un dīzeļdegvielu, kas apkures vajadzībām iegādāta laika posmā no 2022. gada 1. maija līdz 2023. gada 30. aprīlim.  

“Ziemeļlatvija” rakstīja, ka jau iepriekš iedzīvotājiem valsts sedza daļu no energoresursu cenu pieauguma par centrālo apkuri, apkurē izmantoto elektrību, dabasgāzi, koksnes granulām, briketēm un malku.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.