Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada deputāti tiekas klātienes sēdē, lemjot svarīgus jautājumus

Ceturtdien, 28.aprīlī, pēc Covid-19 pandēmijas noteikto ierobežojumu atcelšanas Valkas novada domes pašvaldības sēdē beidzot klātienē tikās pašvaldības deputāti. Sēdē attaisnojošu iemeslu dēļ nepiedalījās tikai opozīcijas deputāte Sandra Pilskalne.

Pirms sēdes “Ziemeļlatvija” kopā ar dažiem pašvaldības speciālistiem rēķināja, cik ilgu laiku deputāti sēdēs strādāja attālināti. Vecākais datorsistēmu un datortīklu administrators Vilnis Vilguts, kurš deputātus nodrošina ar IT sakariem, minēja, ka attālinātās sēdes notika pēdējos septiņus mēnešus. Tas nozīmē, ka jaunā sasaukuma deputāti pēc 2021. gada jūlijā notikušajām vietējo pašvaldību vēlēšanām vairāk strādājuši attālināti, nevis klātienē. Vai tā būs arī turpmāk, rādīs laiks, ja vien atkal rudens pusē neuzliesmos saslimstība ar Covid-19, kā to jau prognozē epidemiologi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.