Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada bērniem un senioriem būs svētku pārsteigums

Šajā pirmssvētku laikā Valkas novada bērniem un senioriem saldumu paciņas sagādāja vietējais uzņēmums SIA “Oļupe” un čaklie palīgi, bet finansēja pašvaldība. Foto: No personīgā arhīva

Valkas novada pašvaldība nolēmusi šajā gada nogalē ar saldumu paciņām iepriecināt novadā deklarētos bērnus un arī seniorus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja Ilze Grandava informē, ka saldumu paciņas saņems bērni vecumā no gada līdz desmit gadu vecumam (ieskaitot) un seniori, sākot no 75 gadu vecuma. Paciņas jau ir sataisītas un piegādātas. Saldumu paciņas piegādāja SIA “Oļupe”. Novada pašvaldības izpilddirektora palīdze Sandra Kažociņa šo informāciju apstiprina, skaidrojot, ka vēl pagaidām nav nolemts, kad sāksies to izsniegšana. Informācija par to, kā bērni un seniori varēs saņemt savu paciņu, sekos vēlāk. Par to rakstīsim arī “Ziemeļlatvijā”.

I. Grandava skaidro, ka vienas paciņas aptuvenā vērtība ir pieci eiro (ar pievienotās vērtības nodokli). Pavisam sarūpētas 1800 paciņas. SIA “Oļupe” vadītāja Inga Boša “Ziemeļlatvijai” apgalvo, ka paciņas ir labas.

“Zinot tagadējo konfekšu vērtību, paciņās ir gan šokolādes konfektes, gan arī karameles,” tā I. Boša.

Atgādinām, pērn Valkas novada pašvaldība senioriem kovida risku dēļ paciņas nedāvināja, par ko izpelnījās lielu kritiku. Paciņas senioriem pērn  sarūpēja aktīvisti, pateicoties ziedojumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.