Abonēt

Reklāma

Valkas novada badmintonistiem Latvijas čempionātā 11 medaļas

Aleksandrs Božeņeckis ar kundi Ilonu. Foto: No personīgā arhīva

Ar 11 dažāda kaluma medaļām no Latvijas čempionāta senioriem, kas pagājušās nedēļas piektdienā un sestdienā notika Ķekavas novada Baložos, atgriezās astoņi Valkas novada badmintonisti, laikrakstam “Ziemeļlatvija” pastāstīja treneris Aleksandrs Božeņeckis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviešu dubultspēlēs 35+ vecuma grupā pārī ar Liepājas sportisti pie Latvijas bronzas tika vijciemiete Tatjana Ābelīte, savukārt vecuma grupā 45+ sudraba godalgas izcīnīja Anete Zunte pārī ar Tatjanu Dvorņiku.

Jānis Jaunslavietis un Aleksandrs Božeņeckis. Foto: No personīgā arhīva

Vīriešu vienspēlēs Vjačeslavs Baskovs 40+ grupā izcīnīja bronzas medaļu, tāpat kā Jānis Jaunslavietis 50+ grupā un Aleksandrs Božeņeckis pārī ar Jāni Jaunslavieti 50+ grupā vīriešu dubultspēlēs.

Anete Zunte un Tatjana Dvorņika. Foto: No personīgā arhīva

Zelta medaļu Valkas novadam jaukto pāru sacensībās 45+ grupā izcīnīja Tatjana Dvorņika, spēlējot pārī ar sportistu no Jelgavas, sudraba medaļu, spēlējot pārī ar Liepājas badmintonisti, šajā pašā vecuma grupā izcīnīja Jānis Jaunslavietis, kamēr 50+ grupā, spēlējot pārī ar savu dzīvesbiedri Ilonu, izcīnīja Aleksandrs Božeņeckis.