Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas mākslas skolas izvērtēšanas darbs tuvojas finiša taisnei

Foto: valka.lv

Valkas mākslas skolas izvērtēšanas komisija ziņojumu cer sagatavot un ar to novada pašvaldības deputātus iepazīstināt pašvaldības sēdē 25. novembrī. Tā domā komisijas vadītāja, novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja, pašvaldības deputāte Gita Avote.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien no rīta, attālināti sākoties Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdei, pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis interesējās, kā komisijai veicas ar deleģēto pienākumu – objektīvi izvērtēt mākslas skolas darbu, iztaujāt esošos un bijušos pedagogus, izvērtēt skolēnu skaita kustību, kā arī sagatavot ziņojumu. Tas nepieciešams, lai pašvaldība pieņemtu objektīvu lēmumu saistībā ar vairākām saņemtajām anonīmām un vecāku parakstītu sūdzību par mākslas skolas direktori Sniedzi Ragži un situāciju šajā izglītības iestādē. Arī laikraksta “Ziemeļlatvija” pastkastē  bija vēstule no Valkas mākslas skolas bijušajiem un esošajiem pedagogiem un darbiniekiem par skolas direktori S. Ragži. Šis ziņojums nebija parakstīts, taču tajā minēti konkrēti pedagogi, kas izsaka iebildumus.  

G. Avote skaidro: “Esam darba procesā. Trešdien notika vairākas intervijas ar esošajiem un bijušajiem skolas darbiniekiem. Intervijas turpinās vēl ceturtdien ar tehniskajiem darbiniekiem. Pētām rīkojumus, ziņojumus, precizējam bērnu skaitu skolā. Ir izsūtītas anketas vecākiem, un nu jau ir saņemtas arī atbildes. Atliek vien tās apkopot. Pēc tam ķersimies klāt ziņojuma rakstīšanai. Ceru, ka jau uz novada pašvaldības sēdi būs šis ziņojums. Centīšos, lai viss tā arī būtu.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.