Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas mākslas skolas audzēkņi rada darbus labdarības izsolei

Karina Matvejeva (no kreisās), Jelizaveta Markova, skolotāja Elīna Tedere, Melānija Malbe un Polina Valova uzskata, ja vien ir iespēja kaut kādā veidā palīdzēt ar savām prasmēm un talantu, tad viņas to labprāt dara. Foto: Ilze Fedotova

Pagājušajā ceturtdienā Valgas ģimnāzijā norisinājās labdarības koncerts “Glāsts dvēselei”. Koncertu rīkoja sadarbībā ar Valkas novada un Valgas pagasta radošajiem māksliniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā piedalījās arī Valkas mākslas skolas esošie un bijušie audzēkņi, kuri koncerta norises laikā ar skolotāju Elīnu Tederi radīja jaunus mākslas darbus, kas pēc tam tika izlikti labdarības izsolē.

Šogad Valgas ģimnāzija vēlējās iedvest siltuma sajūtu gan koncerta apmeklētāju, gan mūsu četrkājaino draugu dvēselēs, tāpēc sadarbībā ar Valgas dzīvnieku patversmi aicināja apmeklētājus ziedot to dzīvnieku labā, kuri vēl meklē savas mājas un kuru labklājība ir tieši atkarīga no cilvēku labajiem darbiem.

No Valkas mākslas skolas pasākumā piedalījās 5. kursa audzēknes Karīna Matvejeva, Jelizaveta Markova, kā arī mākslas skolas absolventes Melānija Malbe un Polina Valova. Viņu uzdevums bija gleznot pēc savām sajūtām, kas katrai pašai visvairāk asociētos ar tēmu – glāsts dvēselei. Tā kā koncerts tika rīkots ar mērķi atbalstīt dzīvnieku patversmi, šajos mākslas darbos galvenokārt dominēja kaķi, kas paši par sevi jau ir tāds mīļuma un siltuma simbols.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Ilze Fedotova

“Koncerts bija brīnišķīgs! Esam ļoti pateicīgi, ka tikām uzaicināti tajā piedalīties. Visi mūsu esošie un bijušie audzēkņi piedalījās brīvprātīgi, veltot savu laiku un darbu cēla mērķa labā – labdarībai Valgas dzīvnieku patversmei,” “Ziemeļlatvijai” stāsta Valkas mākslas skolas skolotāja Elīna Tedere un cer uz turpmāku sadarbību šādos pasākumos.

Pēc viņas paustā, par visām gleznām tika savākti 79 eiro, kas tika nodoti Valgas dzīvnieku patversmes vajadzībām. Koncerta laikā bija iespēja ziedot arī zālē novietotajā ziedojumu kastītē, un tas nozīmē, ka kopējais finansiālais atbalsts dzīvnieku patversmei ir vēl lielāks.

Pasākuma rīkotāji domā, ka gada nogales miers un šarms, drūmums un klusums ir brīnišķīgs laiks, lai dalītos ar Valgas ģimnāzijas saistīto cilvēku mākslu, kas izpaužas caur deju, dziesmu un vizuālo jaunradi. Un šajā reizē tas viss bija manāms un jūtams – esošie un bijušie skolas audzēkņi ikvienam pasākuma apmeklētājam iedvesa siltumu dvēselē gan caur vokālo, vizuālo, gan instrumentālo mākslu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.