Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās baznīcas un Kārķu baznīcas durvis atvērtas visiem

Aizvadītajā svētdienā, svētot Ceturto adventi, Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās baznīcas pagalmā uzstādīti amizanti jēriņi. Tie tapuši sava aroda meistara Andreja Rāceņa rokām. Foto: Ingūna Johansone

Visus tos, kuri Ziemassvētkos nolēmuši apmeklēt Valkas – Lugažu evaņģēliski luterisko baznīcu, pie dievnama durvīm sagaidīs jēriņi ar Dieva vārdiem, bet pašā dievnamā – īpaša svētku eglīte, kuru rotā dienas aprūpes centra apmeklētāju darinātie svētku rotājumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dievnams Ziemassvētkos, stingri ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus, gaida ikvienu apmeklētāju, jo darbojas “sarkanajā režīmā”. Tas nozīmē, ka visu apmeklējuma laiku ir jālieto deguna un mutes aizsegs, kā arī jāievēro divu metru distance.

Lai baznīcā gūtu Ziemassvētku noskaņu un uzklausītu Jēzus piedzimšanas stāstu, piektdien, 24. decembrī, no pulksten 18 līdz 20 notiks Ziemassvētku svētvakars. Savukārt Ziemassvētku rītā – sestdien, 25. decembrī, no pulksten 11 līdz 13 baznīcā gaidīs apmeklētājus. Svētdien, 26. decembrī – Otrajos Ziemassvētkos – no pulksten 11 līdz 12 baznīca atvērta apmeklētājiem. Šajos noteiktajos laikos varēs sastapt mācītāju, uzklausīt Ziemassvētku stāstu un pārdomas, izlūgties Dieva svētību, dzirdēt Ziemassvētku korāļus un J. Cimzes Valkas mūzikas skolas audzēkņu koncerta ierakstu.

Arī Kārķu baznīcā piektdien, 24. decembrī, notiks svētbrīdis. Draudzes sekretāre Mārīte Kalniņa informē, ka šajā vakarā pulksten 18 baznīcas pagalmā notiks svētbrīdis. Baznīca strādā “sarkanajā režīmā”, tas nozīmē – ikvienam.  Baznīcas durvis būs atvērtas no pulksten 15 līdz 21.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.