Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas ģimnāziju apdāvina ar mēbelēm

Apdrošināšanas akciju sabiedrības “Balta” Viduslatvijas reģiona pārdošanas vadītājs un bijušais valcēnietis Ivars Noviks un AAS “Balta” Valkas, Smiltenes, Valmieras un Cēsu nodaļu vadītāja Jolanta Virskule ir gandarīti ne tikai par iespēju iepriecināt un atbalstīt Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju, bet arī par Valkas nodaļas telpām, kas piedzīvojušas vērienīgas pārmaiņas. Foto: Inga Karpova

Gada nogale ir laiks, kad daudziem ir vēlme paveikt labus darbus. Paveiktais iepriecina ne tikai pašus labdarus, bet arī tos, kuri saņēmuši   atbalstu un prieku. Decembrī negaidītu pārsteigumu saņēma Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, kurai mazlietotas un mūsdienīgas mēbeles uzdāvināja apdrošināšanas akciju sabiedrība “Balta”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģimnāzijas direktore Lilita Kreicberga patiecas par kvalitatīvajām mēbelēm, atgādinot, ka kompānijā vadošu amatu ieņem bijušais valcēnietis un Valkas 1. vidusskolas absolvents Ivars Noviks. Direktore atklāj, ka lielākā daļa dāvinājuma – vairāki mūsdienīgi rakstāmgaldi skolotājiem klasēs, arī galdi skolēniem un ietilpīgs un liels dokumentu skapis skolotāju istabā – savu vietu atradusi ģimnāzijas ēkā Ausekļa ielā 5. Savukārt ēkā Raiņa ielā 28A dāvinātās virtuves mēbeles uzstādītas telpā, kas paredzēta ģimnāzistiem, kuri te pavada laiku, gaidot stundu sākumu. L. Kreicberga stāsta, ka šajā telpā parasti uzturas ģimnāzisti, kuri skolā ierodas ar pagasta autobusu, bet līdz stundu sākumam vēl jāgaida, jo pandēmijas laikā vidusskolas klašu audzēkņiem mācības sākas stundu vēlāk. Stundu sarakstā ir arī brīvstundas, kuras lietderīgi var pavadīt šeit. Skolas administrācijas iecere ir šo telpu labiekārtot, lai skolēni paši varētu uzvārīt tēju un apēst līdzi paņemtās brokastis.

“Mēs sakām paldies “Baltai”. Šī nav pirmā reize, kad kompānija šādā veidā sniedz atbalstu skolai. Pirms dažiem gadiem saņēmām arī vairākus mazlietotus datorus, kas lieti noderēja mācību darbā,” atklāj direktore.

Sarunā ar “Ziemeļlatviju” “Baltas” Viduslatvijas reģiona pārdošanas vadītājs Ivars Noviks un Valkas, Smiltenes, Valmieras un Cēsu nodaļu vadītāja Jolanta Virskule stāsta, ka lēmums par mēbeļu dāvināšanu bijis pašsaprotams, jo tās kalpos un vēl ilgi būs noderīgas vietējai skolai. Šis dāvinājums bija iespējams, jo Valkas nodaļas telpas, kas atrodas Kūru ielā 1, pirmajā stāvā ir tikko izremontētas un iekārtotas ar jaunām biroja mēbelēm.

AAS “Balta” Valkas nodaļa šajā vietā darbu uzsāka 2003. gada decembrī. Apdrošināšanas sabiedrības filiāļu tīklā Valkas nodaļa no 43 filiālēm ir ceturtā, kas izremontēta pēc jaunā standarta.
“Valkas nodaļa to bija pelnījusi, jo ilgus gadus te strādā tiešām labi darbinieki, un šī nodaļa ir ar savu vēsturi un tradīcijām. Te strādā seši vietējie ilggadējie apdrošināšanas speciālisti. Turklāt mūsdienīgas, labi iekārtotas nodaļas esamība ir ļoti svarīga arī klientiem, jo cilvēki te var atnākt, noskaidrot un izrunāt visus ar apdrošināšanu saistītos jautājumus. Pandēmijas laiks arī mūsu darbā ieviesa korekcijas, jo strādājam daļēji attālināti. Tomēr, lai būtu līdzās klientiem, bez klātienes darba neiztikt. Iespēja satikt kolēģus un klientus uzlabotās telpās, ievērojot  visus epidemioloģiskās drošības pasākumus, ir svarīga,” uzskata I. Noviks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.