Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas ģimnāzijas skolēni tiešsaistē tiekas ar Somijas vienaudžiem

Foto: No “Facebook”

“Nordplus Junior” projekta “No Lego līdz karjeras izvēlei nākotnē” ietvaros 12. novembrī notika tiešsaistes saruna “Zoom” – VJCĢ un Oulu Vocational school (Somija), informē Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas “Facebook” mājas lapa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunas saturā 10. klases skolēni Evelīna Breidaka, Emīls Reinis Rabuško, Kristjans Auniņš, Viktorija Jekimova, Monta Luīze Šīmane pastāstīja, ko dara robotikas nodarbībās, kuras ietvertas vidusskolas mācību programmā, jo šai tēmai ir veltīts mūsu projekts; 11. klases skolēni “Junior Achievement” dalībnieki Sandija Ance Vītola, Artūrs Siliņš, Santa Marija Vīnupe, Gunita Klaipa – ko dara un kā ir izveidojuši uzņēmumu IKT jomā, tas nozīmē kā informāciju tehnoloģijas saista ar uzņēmējdarbību.

Savukārt, somu skolēni īsi pastāstīja par savu skolu un kā veido uzņēmumus IKT jomā savā skolā, arī viņi ir “Junior Achievement” dalībnieki. Sarunas noslēgumā “Kahoot” spēle par Somijas draugu skolu.

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas pārstāvji vienojušies ar zviedru kolēģiem, ka tiešsaistes “Zoom” VJCĢ sākumskolēniem un Jarnakraschool notiks 9. decembrī.

Informāciju sagatavoja: Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.