Valkas futbolisti sezonu sāk ar uzvaru

11. maijā Aizkraukles pilsētas stadionā notika Latvijas Futbola federācijas Vidzemes reģiona 3. līgas “DaliDali” čempionāta spēle, kurā uz laukuma tikās FK “Veina/Aizkraukles SC” – FK “Valka”. Valkas komandas pārstāvis Raivis Graņics informē, ka FK “Valka” ar rezultātu 2:1 spraigā cīņā uzvarēja pretinieku komandu. Pirmos spēles vārtus pirmajā puslaikā guva Ardis Tokarevs, bet otros – Mārtiņš Ģērmanis.

“Jau no spēles pirmajām minūtēm centāmies spēlēt pozitīvu futbolu. Lielākoties tas arī izdevās. Komanda kvalitatīvi darbojās ar bumbu. Spēles zīmējums bija gana līdzvērtīgs, un abas komandas bija noskaņotas kaujinieciski. Valkas komanda vairāk izveidoja spēles momentus, bet pretinieki ‒ vairākas bīstamas standartsituācijas pie mūsu vārtiem. Savukārt otrajā puslaikā aktīvi darbojāmies uzbrukumā, bet šķietami momenti neveidojās nevienai komandai. Pēc situācijas, kad spēlētājs traumējās un tiesnesis atgrieza bumbu spēlē, pretinieks bija manāmi apjucis. To izmantoja Raivis, aizmetot bumbu aiz ausīm pretinieku aizsargiem, un Oskaram nācās tikai to “iebakstīt” vārtos, tā gūstot otros vārtus. Tālāk risinājās spraigs futbols ‒ mums rezultāts spieda vairāk darboties aizsardzībā. Lai gan izdevās noorganizēt vairākus labus pretuzbrukumus ‒ palielināt pārsvaru nemācējām,” par spēles gaitu stāsta R. Graņics. Šajā spēlē savu debiju komandā pieteica Dmitrijs Matvejevs jeb Miks un Edijs Putniņš.

Šo spēli noskatījušies aptuveni 50 skatītāji.