Valkas florbolisti sezonu sāk ar uzvaru

Jauno pirmās līgas florbola sezonu ar uzvaru sākuši “Valka/IGLU” florbolisti, sezonas pirmajā spēlē savu līdzjutēju priekšā ar 4:1 (1:0; 1:0; 2:1) uzvarot FK “Madona” vienību.

Valkas florbola klubam pirms šīs sezonas izdevās papildināt sastāvu ar Latvijas čempionu “Rubene” sastāvā Reini Mirkšu, kurš komandā pilda spēlējošā trenera pienākumus, tāpat komandā atgriezies Mārcis Krams.

Valcēnieši bija pārāki par viesiem visos trijos periodos, pirmajā ar vārtu guvumu izcēlās Elviss Ābele, kuram asistēja Helmuts Lapiņš, otrajā trešdaļā precīzs bija Edgars Lazdiņš, kuram asistēja Kristiāns Kalniņš.

Trešās trešdaļas 11.minūtē viesi rezultāta starpību samazināja, tomēr drīz vien Reinis Mirkšs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, pateicoties Arta Kazaka rezultatīvai piespēlei, bet nepilnu minūti pirms spēles beigām ceturtos vārtus, raidot bumbiņu tukšos vārtos, guva Klāvs Bošs.

Kristaps Jansons “Valka/IGLU” sastāvā atvairīja 24 no 25 pretinieku metieniem.

Nākamo Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēli “Valka/IGLU” aizvadīs 26.septembrī, viesos tiekoties ar “Metēji/Ogre” vienību. Pagājušās, nepabeigtās 2020./21.gadu, sezonas pēdējā spēlē 11.oktobrī, spēle viesos pret FK “Metēji” noslēdzās ar valcēniešu uzvaru papildlaikā 8:7 (3:1; 3:3; 1:3; 1:0). Sešus vārtus guva Linards Ščegoļevs, trīs rezultatīvas piespēles Arta Kazaka kontā.