Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas florbolisti pārspēj lielvārdiešus

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē sestdien, 19.februārī, izcīnīja “Valka/IGLU” komanda, kas savā laukumā ar 5:2 (1:0, 0:1, 4:1) pārspēja Lielvārdes vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz pēdējai trešdaļai vēl nebija skaidrs, kas būs šīs cīņas uzvarētājs, pirmajā trešdaļā pretinieku vārtus vairāk apdraudēja un vienus vārtus guva valcēnieši, otrajā periodā viesi spēles rezultātu izlīdzināja. Izšķiroša bija spēles pēdējā trešdaļa, kurā valcēnieši pa vārtiem meta mazāk nekā pretinieki, toties precīzāk, realizējot četrus no saviem sešiem metieniem, kamēr viesiem precīzs, pateicoties  “Valka/IGLU” vārtsarga Jurģa Gartmaņa teicamajai spēlei, bija tikai viens no deviņiem vārtu gūšanas mēģinājumiem.

Rezultatīvākais valcēniešu rindās bija Linards Ščegoļevs, kas atzīmējās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, divus vārtus guva arī Armands Valtiņš. Jurģis Gartmanis “Valka/IGLU” vārtos atvairīja 18 no pretinieku 20 metieniem, un tika atzīts par Valkas komandas labāko spēlētāju šajā spēlē.

Jāatzīmē, ka Valkas florbolisti šosezon uzvarējuši visās astoņās mājas spēlēs.

Pēc šās spēles Valkas florbolisti ar 33 punktiem pirmās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ieņem trešo vietu, par trim punktiem atpaliekot no līderiem “Lielvārde”, kas aizvadījuši par divām spēlēm vairāk, un “Rubene-1” florbolistiem, kas atrodas otrajā vietā un ir nospēlējuši par trim spēlēm vairāk. Starp komandām, kas nav virslīgas komandu dublieri, Valkas vienība ir pirmajā vietā.

Īpaši intensīva Valkas komandai būs nākamā nedēļa, kad viesos būs jāaizvada regulārās sezonas trīs atlikušās spēles – ceturtdien Cēsīs jātiekas ar “Lekrings/CPSS”, sestdien Lielvārdē ar lielvārdiešiem, bet svētdien Madonā ar FK “Madona”.