Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēka tiešsaistē iepazīstinās ar Ziemeļvalstu bērnu un jauniešu literatūru

Arī šogad no 15. līdz 21. novembrim norisināsies “Ziemeļvalstu  literatūras nedēļa” par tēmu „Sapņi un ilgošanās Ziemeļvalstīs”. Valkas novada Centrālā bibliotēka (turpmāk Valkas NCB) piedāvā iespēju skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm (turpmāk PII) iesaistīties aizraujošās nodarbībās, kas veltītas Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšanai.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pielāgojoties apstākļiem, Valkas NCB Bērnu literatūras nodaļa šogad lasījumus bērniem organizē tiešsaistes programmā Zoom. Pēc bibliotekāres lasījuma kopā ar bērniem tiks pārrunāts dzirdētais un meklētas atbildes uz jautājumiem, kuru galvenais uzdevums ir rosināt interesi par Ziemeļvalstu literatūru un kultūru. Aicinām skolas un PII pieteikties “Ziemeļvalstu literatūras nedēļai” līdz 15. novembrim, zvanot uz 29136199 vai rakstot zane.simane@valka.lv. 

Ziemeļvalstu Literatūras nedēļa ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija (Foreningen Norden Forbund), bet Latvijā – Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru. Šogad „Ziemeļvalstu Literatūras nedēļa” Ziemeļu valstīs norisināsies jau 23. reizi, bet Latvijā 22. reizi. Šī projekta galvenais uzdevums ir nedēļas garumā iepazīties ar Ziemeļvalstu literatūru un kultūru.  

Lasi vairāk Ziemeļvalstu literatūras nedēļas projekta mājaslapā

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

#nordisklitt21 

Informāciju sagatavoja: Zane Andiņa, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.