Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēkā sarunu vakars par astroloģiju

18. janvārī plkst.18 ikviens interesents gaidīts Valkas bibliotēkā izzinošā pasākumā “Astroloģiskais 2024. gads”. To vadīts sertificēta astroloģe, Latvijas Astrologu Asociācijas biedre Marita Tama. Vakara laikā tiks pārrunāts cilvēka horoskops, ko var un ko nevar redzēt dzimšanas kartē, kā arī diskutēts par brīvo gribu un likteni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Marita Tama ar astroloģiju nodarbojas vairāk kā 15 gadus. Ikdienā viņa sniedz konsultācijas, kas palīdz izprast sevi, savu potenciālu un sniedz atbalstu dažādu situāciju risināšanā, lai ikdiena noritētu harmoniski un atbilstoši katra indivīda dzīves ceļam. Viņa vada arī astroloģijas kursus un seminārus.

“Filozofs Kārlis Gustavs Jungs ir teicis: “Kamēr tu nepadarīsi neapzināto apzinātu, tas vadīs tavu dzīvi un tu to sauksi par likteni”. Astroloģija ir lielisks instruments, kas palīdz dziļāk saprast gan savu, gan citu cilvēku rīcības motivāciju un palīdz mums kļūt apzinātākiem,” tic Marita Tama.

Apmeklē pasākumu un uzzini, kā tiek veidotas astroloģiskās prognozes, kāpēc žurnālu horoskopi citiem piepildās, bet citiem nē un ielūkojies sava zodiaka zīmes prognozēs 2024. gadam.

Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.