Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēkā radošā darbnīca svētku gaidīšanas noskaņās

Šo sestdien, 2. decembrī no plkst.14 Valkas bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļā būs atvērta radošā darbnīca “Advente ar SNIEGU un LEDU”. Tās laikā, praktiski darbojoties valcēnietes – floristes Rudītes Gromules vadībā, būs iespējams iepazīt parafīna tehniku un izveidot savu galda dekoru. Lai dekoram piešķirtu savu raksturu un unikalitāti, aicinām līdzi ņemt materiālus tā rotāšanai – pērlītes, lentītes, čiekurus, skujas, sveces u.tml. Dalība darbnīcā bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbībā gaidīts ikviens interesents, kuram patīk radoši darboties un radīt svētku sajūtu ar paša veidotām lietām. 

Rudīte Gromule ir floriste ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Šo arodu viņa apguvusi ”Floristu skolā A-Ž” (agrāk “Ritas Garaissilas ziedu kārtošanas skola”), un turpina pilnveidoties un paplašināt savas zināšanas, apmeklējot dažādus kursus un meistarklases. Ikdienā Rudīte vada “Radošo darbnīcu” un “Polimērmāla darbnīcas” Valkas novada Bērnu un jauniešu centrā “Mice”.

Radīt noskaņu, svētku sajūtu un priecēt cilvēkus, kombinējot ziedus, to krāsas, dažādas dabas veltes, to visu papildinot ar citiem dekoratīviem elementiem ir tas, kas Rudīti uzrunāja izvēlēties šo arodu. Radošajā nodarbībā “Advente ar SNIEGU un LEDU” Rudīte aicina tvert un ienest telpā uz palikšanu patreiz aiz loga redzamo dabas skaistumu, kad viss ir balts līdzīgi kā parafīns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas, sazinoties ar Rudīti 26144135.

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Sabiedrisko attiecību speciāliste Ance Andrējeva-Empele

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.