Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēkā atklās fotogrāfiju izstādi “Ģimene”

Foto: No personīgā arhīva

Valkas bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļā 5.maijā tiks atklāta valcēnietes Zanes Andiņas fotogrāfiju izstāde “Ģimene”. Ekspozīcijā fotoattēli no ģimeņu foto sesijām, kurus papildina mīļas lietas, kas raksturīgas bērniņa ienākšanas laikam pasaulē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fotogrāfei Zanei Andiņai vismīļākās ir tieši gaidību fotosesijas. Kadri, kuros noķerti vecāku, vecvecāku un bērnu mīlestības piepildītie mirkļi, ir nenovērtējami un izstādē iekļautās fotogrāfijas vēlreiz pierādīs ģimenes nozīmīgumu un spēku.

Zane fotografēt sāka 7 gadus atpakaļ, kad no sakrātās kabatas naudas iegādājās savu pirmo spoguļkameru. Iemēģinot jauniegūto fotokameru, pirmās tika iemūžinātas klases biedrenes. Saprotot, ka šis process viņu aizrauj, Zane sāka piedāvāt bezmaksas fotosesijas Valkas iedzīvotājiem, lai uzkrātu pieredzi. “Gribēju pamēģināt noķert cilvēku emocijas – tās apstādināt un parādīt, cik cilvēki ir skaisti, esot dabiski,” atklāj Zane.

Šodien Zane, paralēli mācībām Latvijas Lauksaimniecības universitātē, strādā uzņēmumā “Indexo”, papildus apgūst fotogrāfiju e-vidē un piedāvā arī fotogrāfa pakalpojumus.   

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde Valkas bibliotēkā būs apskatāma līdz 30.jūnijam.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.